utorok , 14 júla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Zverev si z Adria Tour nevzal ponaučenie: VIDEO z plážovej párty rozzúrilo Kyrgiosa aj Roddicka!
Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

Zverev si z Adria Tour nevzal ponaučenie: VIDEO z plážovej párty rozzúrilo Kyrgiosa aj Roddicka!

BERLÍN – Ponaučenie z nedávnej Adria Tour si teda nezobral. Aj keď sa Alexander Zverev a jeho tím na rozdiel od kvarteta protihráčov (Djokovič, Troicki, Dimitrov a Čorič) koronavírusu dokázal vyhnúť, už necelý týždeň po negatívnom teste na COVID-19 a nástupu do izolácie poriadne pobúril celú tenisovú rodinu.


„Práve som dostal informácie, že ja a môj tím sme boli negatívne testovaní na covid-19. Je mi veľmi ľúto a veľmi sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som potencionálne vystavil riziku nákazy tým, že som sa zúčastnil Adria Tour. Teraz budem nasledovať rady lekárov a pôjdem do štrnásťdňové karantény. Ja aj členovia môjho tímu budeme pravidelne testovaní. Prajem každému, kto s chorobou bojuje, aby bol čoskoro v poriadku,“ napísal po Adria Tour kajúcne na sociálnych sieťach Zverev.Karanténu si užíval na plážovej párty

Zdá sa, že 14 dní v karanténe je príliš dlhá doba na to, aby izoláciu zodpovedne dodržal. Od uvedomelého vyhlásenia Zvereva totiž neuplynul ani týždeň a na instagramovom účte nemeckého módneho návrhára Philippa Pleineho sa objavilo video z párty, ktorú sám usporiadal. Hlavnú úlohu v príspevku hral práve Zverev, ktorý tak jasne ukázal, ako vyzerá karanténa v podaní nemeckej tenisovej hviezdy.

Video bolo síce veľmi rýchlo vymazané, video materiál ale neunikol pozornosti známeho tenisového novinára z New York Times Bena Rothenberga, ktorý celý záznam publikoval na svojom twitterovom účte a každý si ho tak stále môže pozrieť.

Podľa informácií serveru ubitennis.net sa Zverev skutočne danej akcie v súkromnom klube v nedeľu popoludní zúčastnil, čo video jasne potvrdzuje. Zverev je tam zachytený, ako si v spoločnosti ďalších desiatok ľudí bez väčšieho odstupu a ostychu užíva svoju „karanténu“.Nedôstojné správanie Zvereva rozhnevalo aj Kyrgiosa a Roddicka

Celú tenisovú rodinu, ktorá ešte stále rieši nezodpovedný prístup srbskej svetovej jednotky Djokoviča, ktorý bol jedným z hlavných organizátorov Adria Tour, pochopiteľne takéto nedôstojné správanie nemeckej hviezdy poriadne rozzúrilo a ku kritike sa pridali aj veľké postavy mužského tenisu.

„Ako môžeš byť tak sebecký? A nielen ty, ale vy všetci, ktorí karanténu porušujete,“ rozčuľoval sa na Zverevovu adresu na svojom profile známy austrálsky búrlivák Nick Kyrgios. „Keď už si myslíte, že vás nemôže nič prekvapiť, príde toto …“ napísala bývalá americká svetová jednotka Andy Roddick.Nuž, Zvereva rozhodne čaká neľahké vysvetľovanie, ktorému sa zatiaľ úspešne vyhýba. Žiadosť serveru ubitennis.net o Nemcovo vysvetlenie zostala zo strany aktuálnej svetovej sedmičky nevypočutá…

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Naomi Ósaková

FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

NEW YORK – Dvojnásobná japonská grandslamová šampiónka a niekdajšia svetová jednotka Naomi Ósaková navrhla spolu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty − 15 =