Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

Zverev má nového trénera! Nemec angažoval posilu zvučného mena

MONTE CARLO – Alexander Zverev (23) angažoval kouča zvučného mena. Podľa nemenovaného zdroja údajne sám požiadal o pomoc bývalú svetovú trojku Davida Ferrera. Bude táto spolupráca efektívna?


Španiel bol v septembri vymenovaný za riaditeľa turnaja Barcelona Open a teraz podľa denníku Marca vstupuje do trénerského tímu Zvereva v počiatočnej skúšobnej dobe na 15 dní. Ferrer mal údajne smerovať do Monte Carla, kde Zverev v súčasnosti trénuje s jeho otcom.

Foto: TASR

Trénerom Nemca bol Juan Carlos Ferrero, ale toto partnerstvo netrvalo ani rok, pretože Zverev ukončil spoluprácu vo februári 2018. Ďalším trénerom nemeckého mladíka bol Ivan Lendl, bývalý tréner Andyho Murraya, sa pripojil k Zverevovmu tímu v auguste 2018, ale o rok neskôr sa rozdelili.Profesionalita Zvereva bola pri mnohých príležitostiach spochybnená, rovnako tak jeho temperament na veľkých turnajoch a po tom, čo bol minulý týždeň prichytený na večierku, aj napriek tomu, že mal byť v izolácii si srdcia fanúšikov rozhodne nezískal. Ferrer je osobnosťou, ktorá mu môže pomôcť, v tomto prípade by sa mohli protiklady perfektne priťahovať. Čas ukáže, či angažovanie Španiela bolo tým správnym rozhodnutím a vykúpením Zvereva.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Novak Djokovič

Djokovič sa prihovoril za svojich tenisových kolegov: TOTO je zoznam požiadaviek na riaditeľa Australian Open

ADELAIDE – Srbský tenista Novak Djokovič sa aktuálne nachádza v povinnej karanténe v austrálskom Adelaide …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + 10 =