Marta Kosťuková, Australian Open
Marta Kosťuková (Foto: Instagram - Marta Kosťuková)

Znepokojenie ukrajinskej tenistky: Nezáleží na tom, či ste otec slávneho tenistu, alebo fanúšik, Novak má veľmi agresívnych fanúšikov

MELBOURNE – Ukrajinská tenistka Marta Kosťuková vyjadrila znepokojenie zo správania sa niektorých fanúšikov i otca Srba Novaka Djokoviča.


Po stredajšom štvrťfinálovom zápase na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne zachytili novinári Srdjana Djokoviča, ako pózuje s proruskými podporovateľmi pri ruskej vlajke.

Ukrajina žiadala jeho vylúčenie: Otec Novaka Djokoviča spravil rázne rozhodnutie

Dvadsaťročná Ukrajinka po piatkovej prehre v semifinále ženskej štvorhry priznala, že správanie Djokovičových fanúšikov a jeho otca ju veľmi rozrušilo. Vedenie podujatia pred začiatkom turnaja zakázalo vlajky Ruska i Bieloruska v Melbourne Parku, avšak viacerí Djokovičovi priaznivci tento zákaz v stredu po postupe 35-ročného tenistu do semifinále dvojhry nerešpektovali.Vie, že Noleho fanúšikovia ju budú nenávidieť

„Nezáleží na tom, či ste otec slávneho tenistu alebo fanúšik. Nikto by sa nemal takto správať. Je to pre mňa veľmi znepokojujúce a určite by sa to nemalo zaobísť bez povšimnutia. Viem, že keď poviem hocičo, fanúšikovia Djokoviča ma budú do konca života nenávidieť. Novak má veľmi agresívnych fanúšikov. Nerozumiem, ako sa tam ruské vlajky napriek zákazu dostali. Bolo to pre mňa veľmi nepríjemné,“ citovala Kosťukovú agentúra AFP.

Zdroj: TASR

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, ATP Dubaj

Tsurenkovej kouč páli do Djokoviča: Otvorene a hlúpo podporuje Rusov!

Tréner Lesie Tsurenkovej Nikita Vlasov obviňuje Novaka Djokoviča z toho, že podporuje Rusov. Otvorene a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − 13 =