sobota , 11 júla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Zbláznil sa? Basilashvili fyzicky napadol exmanželku pred zrakom dieťaťa! Bol zadržaný, hrozí mu väzenie
Nikoloz Basilashvili
Foto: TASR

Zbláznil sa? Basilashvili fyzicky napadol exmanželku pred zrakom dieťaťa! Bol zadržaný, hrozí mu väzenie

Nezvláda ťažké časy bez tenisu? Gruzínska jednotka fyzicky napadla exmanželku, dokonca pred dieťaťom. Zadržala ho polícia, hrozí mu basa.


Gruzínska tenisová jednotka Nikoloz Basilashvili evidentne ťažké časy počas pandémie koronavírusu a bez tenisu nezvláda najlepšie. Bol zadržaný po tom, čo ho exmanželka obvinila z domáceho násilia. Basilashvili musel súdu v Tbilisi zložiť kauciu vo výške 30 tisíc dolárov, aby ho prepustili na slobodu.

Basilashvili fyzicky napadol exmanželku

Basilashvili je víťazom troch turnajov na okruhu ATP. V Gruzínsku patrí k prominentom a považujú ho za ikonu. Predstavitelia gruzínskeho ministerstva vnútra vyhlásili pre médiá, že Basilashvili bol zadržaný za fyzický útok na exmanželku pred zrakom dieťaťa.

Prokurátorka Natia Guruli odhalila ďalšie podrobnosti ohľadom zadržania tenistu. Potvrdila, že bol na neho už vydaný zadržiavací príkaz. „Súd zvolil kauciu vo výške cca. 30 tisíc dolárov vzhľadom na zadržaného, bude prepustený okamžite po jej zložení,“ vyhlásila.

„Vyšetrovanie ukázalo, že dňa 21. mája 2020 N.B. sa v dedinke Avchala pri Tbilisi dopustil fyzického násilia voči svojej bývalej manželke N.D.“Hrozí mu basa na jeden až tri roky

V prípade, že bude Basilashvili uznaný vinným, hrozí mu väzenie na jeden až tri roky. Správy potvrdzujú, že spolu s ním bol zadržaný aj jeho otec.

28-ročný Gruzínec je aktuálne 27. hráčom poradia ATP, najvyššie bol na pozícii svetovej šestnástky. Tento rok sa mu na kurte vôbec nedarilo, prehral päť z deviatich zápasov. Zdá sa, že jeho kariéra môže dostať vážne trhliny.

O nás Jaroslav Šípkar

Môže Vás zaujímať

Obrovská senzácia v Bratislave: Schmiedlová v boji o finále šokovala stopercentnú Benčičovú!

BRATISLAVA – Senzačnou semifinálovou výhrou sa na Privatbanka Open blysla Anna Karolína Schmiedlová, ktorá šokujúco …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 1 =