pondelok , 25 mája 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO+FOTO Obrovský multitalent z Česka: Muchová po speve, hre na klavíri a gitare predviedla ďalšie zručnosti
Karolína Muchová
Karolína Muchová s trofejou v Soule (Foto: TASR/AP - Ahn Young-joon)

VIDEO+FOTO Obrovský multitalent z Česka: Muchová po speve, hre na klavíri a gitare predviedla ďalšie zručnosti

OLOMOUC – O tom, že momentálne 23-ročná česká tenistka Karolína Muchová je obrovským talentom, niet najmenších pochýb. Aktuálna svetová 26. po krásnom speve, hre na klavíri aj gitare predviedla, že okrem tenisu ovláda aj ďalšie umenie.


Po predchádzajúcich umeleckých vystúpeniach teraz Muchová ukázala svoje zručnosti aj v ďalších športoch. Skvele jej to ide na kolieskových korčuliach, na ktorých si zajazdila spolu s tenisovým kolegom Lukášom Rosolom a na sociálnej sieti sa nezabudla pochváliť videom z tohto počinu a vyzvala legendárneho Jaromíra Jágra k akcii na ľade.

Muchová si vyskúšala svoje zručnosti aj v golfe a výkony v tomto športe si náramne pochvaľovala. „Kto by si pomyslel, že golf môže byť tak zábavná hra, asi ho začnem hrávať viac,“ uviedla pod fotografie zachytávajúce jej ďalšie športové umenie.Vlaňajšia víťazka turnaja v Soule pochopiteľne počas prestávky nezabúda ani na tenis, keď sa na budúci týždeň spolu s ďalšími českými tenisovými hviezdami má zúčastniť na domácom pražskom turnaji O pohár prezidenta ČTS, čo bude jej vôbec prvé vystúpenie pod vedením trénera Davida Kotyza, ktorý v jej tíme po nepresvedčivých výsledkoch v tejto sezóne nahradil Slováka Emila Miškeho.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

VIDEO Mrazivé spomienky svetovej jednotky: Djokovič ukázal úkryt pred bombami, v ktorom sa schovával

BELEHRAD – Srbský šampión a aktuálna svetová jednotka Novak Djokovič do konca života nevymaže z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 + 9 =