pondelok , 25 mája 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / VIDEO+FOTO Najprv sexi zadoček, potom významná zmena: Bouchardová opäť rozvášnila fanúšikov
Eugenie Bouchardová
Eugenie Bouchardová navštívila kaňon Red Rock (Foto: Instagram - Eugenie Bouchardová)

VIDEO+FOTO Najprv sexi zadoček, potom významná zmena: Bouchardová opäť rozvášnila fanúšikov

LAS VEGAS – Kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová (26) opäť raz rozvášnila fanúšikov, ktorí ju s obľubou sledujú na sociálnych sieťach.

Populárna Genie sa k nepríjemnej situácii okolo koronavírusu stavia mimoriadne zodpovedne a svoj voľný čas sa rozhodla skrátiť výletom na miesto, kde by ste iných ľudí hľadali len veľmi ťažko.

Sympatická Kanaďanka a aktuálne 332. hráčka sveta si to namierila do Mohavskej púšte v americkom štáte Nevada. Tu sa rozhodla preskúmať na vlastné oči krásy kaňonu Red Rock. K fotografii z výletu prišlo od viac ako dvojmiliónového publika pochopiteľne množstvo reakcií, ktoré boli zväčša namierené na vyšportované krivky a vypracované pozadie kanadskej krásky.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

s o c i a l d i s t a n c i n g

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Krátko na to sa Bouchardová na sociálnej sieti pochválila zaujímavým videom z tréningu, v ktorom sa prihovorila fanúšikom a oznámila im významnú zmenu vo svojej hre. „Čaute ľudia, rýchle oznámenie: Keďže máme pred sebou takú veľkú prestávku, rozhodla som sa zmeniť svoju hru. Prechádzam na jednoručný bekend! Vždy to bol môj sen hrať ho s jednou rukou. Som nadšená touto cestou vpred a oceňujem všetku vašu podporu v tomto mojom novom projekte,“ napísala k videu sympatická kráska.

Zdroj: ts, Instagram – Eugenie Bouchardová

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Legendárnu Clijstersovú nezastaví ani pandémia: Som stále motivovaná

BRUSEL – Tenisová veteránka Kim Clijstersová plánuje pokračovať v kariére aj napriek kríze spôsobenej pandémiou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − eight =