Home Najdôležitejšie VIDEO Zverev ovládol domáci Kolín: Vo finále nedal šancu kanadskému talentu

VIDEO Zverev ovládol domáci Kolín: Vo finále nedal šancu kanadskému talentu

Alexander Zverev

KOLÍN – Nemec Alexander Zverev sa stal víťazom tenisového turnaja ATP v Kolíne nad Rýnom. Turnajová jednotka zdolala vo finále nasadenú trojku Kanaďana Felixa Augera-Aliassima 6:3, 6:3.

Nemecký tenista vstúpil do zápasu brejkom svojho súpera. Získaný brejk potvrdil a rýchlo viedol 2:0. Do stavu 4:2 si obaja hráči držali svoje podanie bez väčších problémov, ale posledné tri hry patrili lepšiemu riternu a videli sme až tri brejky v rade. Turnajová jedno premenila druhý setbal a vyhrala prvý set 6:3.

V druhom sete predvádzali obaja hráči skvelú hru predovšetkým na servise a do stavu 2:2 sa nič zaujímavé nestalo. Za stavu 3:2 znovu úradoval Zverev, ktorý vďaka výraznej pomoci Kanaďana razom viedol 4:2. V nasledujúcom geme odvrátil 2 brejkbaly a zasadil kanadskému tenistovi klinec do rakvy.