Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Martin Meissner)

VIDEO Zverev mal po triumfe netradičného a roztomilého gratulanta: Budú žiarliť

KOLÍN NAD RÝNOM – Po celkovom triumfe na úvodnom podujatí patrí aj v tom druhom v Kolíne nad Rýnom medzi najväčších favoritov. Domáci miláčik Alexander Zverev mal po osemfinálovom súboji netradičného gratulanta.


Po trojsetovom boji s austrálskym súperom Millmanom mal Zverev pochopiteľne dôvod na radosť, ktorú s ním zdieľal aj neoficiálny maskot turnaja v Kolíne nad Rýnom. Tým je psík Barnie, ktorý po postupe domáceho hráča do štvrťfinále nabehol na hraciu plochu a s roztomilým výrazom a kamerou na chrbte si odhodlane išiel pre víťazné pohladkania od postupujúceho.

Psíky má v obľube

Aj keď úvod bol rozpačitý, postupne psík našiel v sebe dostatok odhodlania, za ktoré ho Zverev odmenil nežným pohladkaním. Nemec je totiž veľkým milovníkom štvornohých chlpáčikov, doma má pudlíka Lovika a vlani si taktiež na Miami adoptoval šteniatko teriéra. „Moje psi budú pekne žiarliť,“ uviedol s úsmevom šťastný víťaz pri hladkaní Bernieho. Zvereva po dnešnom triumfe nad Francúzom Mannarinom čaká v Kolíne už boj o finále.Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Jozef Kovalík

Slováci v akcii: Piatok 4. december

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví len jeden slovenský zástupca v podobe …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 + six =