Home Audio/video VIDEO Výmena roka 2020? V hlavnej úlohe Hurkacz

VIDEO Výmena roka 2020? V hlavnej úlohe Hurkacz

Hubert Hurkacz

KOLÍN – Vo včerajšom zápase prvého kola na turnaji v Ríme boli diváci svedkami tenisovej výmeny, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou bude kandidovať na výmenu roka. V akcii Hubert Hurkacz a Marc Polmans.

Celá výmena začala výborným riternom poľského hráča, už tam sa zdalo, že Polmans prehrá fiftín, ale následne sa diali v celej výmene veľké veci. Poliak okorenil famóznu výmenu dvomi tweenermi, ktoré boli ako z inej planéty, posúďte sami.

Vyhrať výmenu by si zaslúžili obaja hráči, ale tým šťastnejším bol Polmans, ktorému ani tento bod nestačil na víťazstvo v zápase.

Šiesty nasadený tenista vyhral 6:2, 7:5 aj napriek tomu, že v druhom sete prehrával už 1:5, ale sériou šiestich gemov v rade otočil priebeh celého setu. V ďalšom kole sa stretne so starším bratom Alexandra Zvereva s Mischom.