Dominic Thiem
Dominic Thiem (Foto: TASR/ AP - Seth Wenig)

VIDEO Thiem pred semifinálovým zápasom s Djokovičom: Musím hrať na 110 percent

LONDÝN – Oboch hráčov čaká jeden z najdôležitejších zápasov sezóny. Thiem si uvedomuje silu svojho súpera a prehlásil, že musí hrať na 110 percent ak chce byť v dnešnom zápase úspešný.


Svetová jednotka proti tretiemu hráčovi sveta, víťaz tohtoročného Australian Open proti šampiónovi z New Yorku, päťnásobný víťaz Turnaja majstrov proti minuloročnému finalistovi.

Rakúsky tenista Dominic Thiem sa na vlastnej koži presvedčil, že na hviezdami nabitom podniku nie je žiadny zápas jednoduchý. Proti Rublevovi neuhral ani set, ale aj napriek tomu je v semifinále, kde ho čaká Novak Djokovič.

„Ak nehráte na tomto turnaji na 110 percent, nemáte šancu proti žiadnemu hráčovi,“ priznal Thiem.

„Obzvlášť po náročných dueloch s Tsitsipasom a Nadalom som nebol schopný predviesť spomínaných 110 percent, a preto som proti Rublevovi neuspel,“ dodal Rakúšan.Pred semifinálovým zápasom Thiem dúfa, že opäť dokáže predviesť výkon na vysokej úrovni: „Mojim cieľom je opäť nájsť skvelú intenzitu a byť maximálne pripravený.“

Djokovič: Bude to náročný zápas

„Bude to nepochybne ťažká bitka,“ hlási pred semifinále Djokovič. „Dominic je v Londýne vo výbornej forme, tento povrch má v obľube a minulý rok tu porazil okrem mňa aj Rogera,“ pripomenul si ich rok starý zápas, keď Srb prehral v tajbrejku tretieho setu.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Novak Djokovič

FOTO Djokovič ako veľký vlastenec: Svojej dcére ukázal, prečo dostala meno Tara

BELEHRAD – Srbský tenista Novak Djokovič počas celej kariéry ukazuje, že patrí medzi veľkých vlastencov. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three + 8 =