nedeľa , 5 apríla 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Talentovaná Češka vymenila raketu za gitaru: Fanúšikov nadchla speváckym výkonom
Karolína Muchová
Karolína Muchová (Foto: AP/Lee Jin-man)

VIDEO Talentovaná Češka vymenila raketu za gitaru: Fanúšikov nadchla speváckym výkonom

OLOMOUC – Po prieniku do štvrťfinále na trávnatom Wimbledone a triumfe na turnaji v juhokórejskom Soule vyletela z polovice druhej stovky na aktuálne 26. miesto. Reč je o talentovanej českej hráčke Karolíne Muchovej (23), ktorá má zdá sa talent aj na veci mimo tenisu.

Počas prerušenej tenisovej sezóny si aj tenisové osobnosti hľadajú rozličné aktivity, pri ktorých by sa počas karantény mohli realizovať. Nevyžiadané voľno má aj 23-ročná česká tenistka Muchová, ktorá v minulej sezóne aj vďaka postupu do štvrťfinále Wimbledonu a triumfu v Soule vyletela z polovice druhej stovky rebríčka až na jedinú priečku od elitnej dvadsiatky.

Olomoucká rodáčka nedávno spôsobila rozruch svojím speváckym vystúpením zverejneným na sociálnej sieti, keď sa prezentovala hrou na gitare. „Snažím sa byť v týchto ťažkých časoch kreatívna. Čo robíte, aby ste sa udržiavali aktívni? Zostaňte zdraví a starajte sa o seba“ Napísala k svojmu inštrumentálnemu a speváckemu výkonu sympatická Češka a od fanúšikov sa dočkala mimoriadne pozitívnych reakcií.

Finalistka vlaňajšieho turnaja okruhu WTA v pražskej Stromovke si cestu ku gitare podľa vlastných slov našla úplne sama: „Začala som asi pred tromi rokmi, páčilo sa mi to. Myslím si, že na hranie mám aj celkom cit. A veľmi ma to baví. „Gitara dcéru bývalého prvoligového futbalistu a dnes trénera Jozefa Muchu sprevádza aj na niektoré turnaje. „Mám jednu menšiu, cestovnú, keď sa dá na turnaj dôjsť autom. Do lietadla si ju neberiem,“ prezradila Muchová. Čo poviete na jej spevácke a inštrumentálne vlohy?

Zdroj: tsO nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Federer sa opäť pripomenul tréningom na snehu

Švajčiar Roger Federer sa druhýkrát v priebehu týždňa ozval fanúšikom prostredníctvom videa, na ktorom trénuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve + 14 =