pondelok , 25 mája 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Serena a Venus sa po joge prihovorili fanúšikom: Nechcela som si to pripustiť
Venus Williamsová, Serena Williamsová
Venus a Serena Williamsové (Foto: TASR/AP - Kamran Jebreili)

VIDEO Serena a Venus sa po joge prihovorili fanúšikom: Nechcela som si to pripustiť

NEW YORK – Americké tenistky Venus a Serena Williamsové sa nevedia dočkať konca pandémie. Koronavírus nepoznačil iba súťažnú sezónu, ale dotkol sa aj všedného života. Obe však veria, že zložitá situácia čoskoro pominie a ich životy sa vrátia do starých koľají.


Za normálnych okolností by v dnešných dňoch obe „zarezávali“ na turnaji WTA v Taliansku a pripravovali sa na grandslamové podujatie Roland Garros. Pre pandémiu však tenisovú sezónu prerušili minimálne do polovice júla.

„Neviem sa dočkať, keď sa opäť dostanem na kurt, pretože nikdy som sa necítila tak dobre ako teraz. Milujem tenis, ale chápem, že táto prestávka je nutné zlo, ktoré musíme vydržať,“ povedala 38-ročná Serena Williamsová, ktorá v marci priznala, že izolácia jej spôsobila psychické ťažkosti. Takmer po dvoch mesiacoch sa však so situáciou vyrovnala a pauzu využila na regeneráciu: „Cítim, že moje telo si potrebovalo oddýchnuť, aj keď som si to nechcela pripustiť. Teraz sa cítim výborne, som fit, zrelaxovaná a môžem predviesť najlepší tenis.“Serena a jej o rok staršia sestra Venus sa prihovorili fanúšikom prostredníctvom internetu po spoločnom cvičení jogy. Obe sa tešia na pokračovanie sezóny, no nezabudli ani na bežné radosti života. „Neviem sa dočkať, keď budem môcť ísť len tak von, do baru a dať si pohár šampanského, zatancovať si, skrátka stráviť príjemné chvíle,“ dodala Venus Williamsová podľa agentúry AP.

Zdroj: TASR

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Sofia Keninová

Svetový tenis je späť: Na najväčšom podujatí od vypuknutia pandémie aj posledné dve grandslamové víťazky

CHARLESTON – Víťazky posledných dvoch grandslamových turnajov Sofia Keninová a Bianca Andreescuová budú hlavnými hviezdami …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eighteen + 14 =