Stan Wawrinka (Foto: TASR)

VIDEO Rysuje sa nám nový hviezdny tenisový párik? Wawrinka má údajne randiť so španielskou hviezdou

ŽENEVA – Talianska webová stránka Ubitennis v nedávnom článku priniesla zvesti o potenciálnom vzťahu medzi Stanom Wawrinkom a Garbine Muguruzovou. Fanúšikom tenisu sa aktuálne naskytá otázka: existuje niečo medzi Švajčiarom a Španielkou? Obe tenisové hviezdy spolu v posledných dňoch trénovali v Ženeve, v dome Wawrinku.


Na ich instagramových profiloch sa objavili fotografie toho istého bazéna. Tiež sa na sociálnej sieti objavilo video z ich spoločného tréningu. Je toto začiatok milostného príbehu, alebo sú Švajčiar a Španielka len tenisovými kolegami a priateľmi?

Milostné romániky Wawrinku z minulosti

Pre Wawrinku by to nebol prvý vzťah s tenisovou kolegyňou. Po odlúčení od manželky, s ktorou mal v roku 2010 svoju dcéru, bol Švajčiar päť rokov vo vzťahu s chorvátskou kolegyňou Donnou Vekičovou, ktorá bola o deväť rokov mladšia ako Wawrinka. Ich vzťah bol často spomínaný kvôli slovám austrálskeho búrliváka Kyrgiosa počas jedného zápasu so Švajčiarom, kedy odhalil svojmu súperovi údajnú aféru medzi Donnou Vekičovou a ďalším austrálskym tenistom Thanasim Kokkinakisom.zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

tenisová raketa

Pôvodný plán nenaplnia: Koronavírus ovplyvní aj prestížny turnaj ATP Masters 1000 v Paríži

PARÍŽ – Tenisový turnaj ATP Masters 1000 v Paríži odohrajú na budúci týždeň bez prítomnosti …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + thirteen =