štvrtok , 24 septembra 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Roger Federer sa prihovoril fanúšikom: Skvelá správa potešila každého z nich
Roger Federer potešil fanúšikov skvelou správou (Foto: Youtube)

VIDEO Roger Federer sa prihovoril fanúšikom: Skvelá správa potešila každého z nich

BRATISLAVA – Ako je už dlhšie známe, Roger Federer sa už v tejto sezóne na kurtoch neobjaví a to ani v prípade očakávaného reštartu. Švajčiarsky velikán ale teraz skvelou správou potešil fanúšikov, ktorí sa s obľúbenou hviezdou budú môcť spojiť.


Jedinečná príležitosť pre fanúšikov

Dôvodom možného kontaktu s tenisovou hviezdou je fakt, že tenis nie je jediným biznisom Rogera. Švajčiarsky maestro je tiež akcionárom franšízy topánok „On“ a práve spojením s touto spoločnosťou vznikla zaujímavá myšlienka, ktorá poteší každého fanúšika tenisového velikána.

Každý fanúšik bude mať totiž jedinečnú príležitosť položiť svoje otázky priamo Federerovi, ktorý na ne bude v živom vysielaní odpovedať. Stačí ich napísať na kúsok papiera či sprostredkovať pomocou obrázka či videa na sociálnej sieti, pridať tagy „On“ a „Roger Federer“ a je to.Otázky či rozhovor s legendou

Švajčiarska legenda nahrala na sociálnej sieti Instagram krátke video, v ktorom zanecháva odkaz fanúšikom ako postupovať, ak sa ho niečo chcú opýtať a dokonca sa s Federerom môžete aj porozprávať.

„Ahojte všetci, z laboratória „On“. 6. júla sa chystáme vysielať naživo, aby sme vám ukázali, na čom sme tu pracovali, a aby sme zodpovedali aj na vaše otázky. Pýtajte sa teda v otázkach, čo chcete vedieť. Takže len napíšete hashtag, #heyroger na kúsok papiera a potom otázku. Prečítajte otázku na videu alebo odfotografujte a zverejnite to na Instagrame. Je šanca, že by som mohol na vašu otázku odpovedať 6. júla, tiež by sme sa dokonca mohli porozprávať medzi sebou, čo by bolo veľmipekné. Uvidíme sa naživo 6. júla. Zbohom.“ napísal ku krátkemu videu švajčiarsky maestro.Pre všetkých fanúšikov Federera je to skvelá príležitosť dozvedieť sa odpovede na najrôznejšie otázky týkajúce sa ich idolu. Najlepšie je na tom to, že dokonca sa so švajčiarskou legendou môžete aj sami porozprávať.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

VIDEO Bublik trafil podávačku loptičiek: Na jeho reakciu však určite nezabudne

HAMBURG – V zápase prvého kola medzi 56. hráčom sveta Bublikom a Španielom Ramosom došlo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 + eighteen =