Home / Najdôležitejšie / VIDEO V druhom zápase po návrate neuspel: Murray padol v strhujúcej Bitke Britov
Andy Murray (Foto: Youtube/TennisTV)

VIDEO V druhom zápase po návrate neuspel: Murray padol v strhujúcej Bitke Britov

LONDÝN – Britský tenista Andy Murray neuspel v druhom stretnutí po siedmich mesiacoch. V stredu prehral na charitatívnom podujatí „Bitka Britov“ s krajanom Kyleom Edmundom 7:6 (2), 6:7 (5), 5:10.


Edmund zvíťazil v Národnom tenisovom centre v Roehamptone aj v druhom vystúpení a postúpil do semifinále. „Každý chce vyhrať a predviesť čo najlepší výkon. Stále je to Andy Murray, ktorý toho v kariére dokázal tak veľa. Pociťoval som mierny tlak, očakával som od seba príliš veľa,“ povedal Edmund pre portál BBC. Murray, ktorý v úvodnom vystúpení zdolal krajana Liama Broadyho, musí na postup zo skupiny Tima Henmana vo štvrtok zdolať Jamesa Warda. V skupine Grega Rusedského figurujú Dan Evans, Cameron Norrie, Jay Clarke a Jack Draper.Zdroj: Eurosport

Tridsaťtriročný bývalý líder svetového rebríčka nehral od novembrového finálového turnaja Davisovho pohára. Pre problémy s kosťou po vlaňajšej druhej operácii bedrového kĺbu vynechal grandslamové Australian Open a plánoval návrat na marcovom turnaji v Miami. Ten však ako jeden z prvých padol za obeť pandémii koronavírusu.

Zdroj: TASR, ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anna Karolína Schmiedlová

Schmiedlová veľkým triumfom ukončila čiernu sériu od US Open 2015: Veľakrát to nedokážem dotiahnuť

PARÍŽ – Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × four =