Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

VIDEO Nečakaný ŠOK pre rozbehnutého Zvereva: Čakám od Alexa dieťa!

BERLÍN – Šokujúca informácia obletela tenisový svet. Rozbehnutý dvojnásobný šampión dvoch halových podujatí v Kolíne nad Rýnom Alexander Zverev bude otcom!


Nečakanú správu v nedávnom rozhovore priniesla jeho bývalá priateľka Brenda Pateaová. Tá je podľa vlastných slov tehotná už 20 týždňov a otcom má byť jej expriateľ Zverev. „Som tehotná 20 týždňov a čakám dieťa od Alexa,“ uviedla nemecká modelka, ktorá už ale s tenisovou hviezdou netvorí pár a ani kvôli dieťaťu na ich aktuálnom vzťahu nie je odhodlaná niečo meniť.Dieťa nebolo plánované

„Neprichádza to pre mňa do úvahy,“ uviedla Pateaová, ktorá je odhodlaná vychovávať dieťa sama. „Dieťa nebolo plánované, ale urobím všetko pre to, aby vyrastalo v harmonickom prostredí. Mám to šťastie, že môžem dieťa vychovávať aj sama,“ dodala dobre situovaná hviezda mól.

Modelka spolu so Zverevom tvorili pár rok potom, čo sa v auguste tohto roku rozišli. Dôvodom mali byť rozdielne názory dvojice na viaceré dôležité otázky ohľadom spoločného života. „Bola to kríza, pretože máme rôzne názory na život. Každý, kto žije po boku športovca, sa musí podriadiť,“ uviedla k rozchodu sympatická modelka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Last bikini picture? 🍂 #byebyesummer

Príspevok, ktorý zdieľa Brenda (@brendapatea),Nastávajúci otec v skvelej forme

Budúci otecko je pritom aktuálne v skvelej forme. Zverev mal na dosah premiérový titul grandslamového šampióna, keď v päťsetovej dráme napokon na US Open nešťastne podľahol Thiemovi. Na Roland Garros síce nestačil na taliansky talent Sinnera, ale na posledných dvoch podujatiach v Kolíne nad Rýnom opäť ukázal svoju silu. Domáci favorit ovládol dve finále, keď v tom druhom deklasoval taktiež v skvelej forme hrajúceho Argentínčana Schwartzmana, ktorému povolil uhrať len tri hry a jasne potvrdil aktuálnu dominanciu. Uvidíme, ako sa postaví k otcovstvu a či mu jeho skvelá forma vydrží aj do konca prebiehajúcej sezóny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Back to back 🏆🏆🇩🇪

Príspevok, ktorý zdieľa Alexander Zverev (@alexzverev123),Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Kovalík v Portugalsku titul neobháji: Vo štvrťfinále nestačil na kvalitného antukára

MAIA – Slovenský tenista Jozef Kovalík neobháji vlaňajší titul z challengeru v portugalskom meste Maia. Tetí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 + 14 =