Home Audio/video VIDEO Nadal to v boji o finále bude mať extrémne náročné: Premožiteľ Djokoviča stále nestratil ani set

Daniil Medvedev

LONDÝN – Vo večernom súboji Turnaja majstrov už istý víťaz skupiny Tokio 1970 Daniil Medvedev zdolal turnajovú osmičku Diega Sebastiana Schwartzmana z Argentíny 6:3, 6:3.

Medvedev opäť suverénny

Medvedev vstúpil do duelu so Schwartzmanom svižne. V prvom sete dvajkrát brejkol Argentínčana, pripísal si v ňom 17 víťazných úderov oproti piatim súpera.

Diego Sebastian Schwartzman
Diego Sebastian Schwartzman (Foto: TASR/AP – Frank Augstein)

Schwartzman v druhom sete vytrvalo útočil forhendom, no Rus výborne returnoval a dokázal vybehať množstvo loptičiek. Za stavu 2:1 zobral súperovi servis, následne brejk v maratónskom piatom geme potvrdil a vedenie si už nenechal vziať. Set ukončil čistou hrou.

Daniil Medvedev (Rus.-4) – Diego Sebastian Schwartzman (Arg.-8) 6:3, 6:3