Home Audio/video VIDEO Lacko na ďalší titul nedosiahol: Vo finále nenašiel recept na podanie domáceho favorita

Lukáš Lacko, Peugeot Slovak Open, Bratislava

ISMANING – Slovenský tenista Lukáš Lacko na ďalší challengerový titul na podujatí Wolffkran Open v nemeckom Ismaningu nedosiahol.

Rozhodla o tom jeho dnešná finálová prehra s domácim favoritom a turnajovou päťkou Oscarom Ottem, s ktorým nedokázal uhrať ani set a za hodinu aj deväť minút mu podľahol dvakrát 4:6.

Nemal ani jeden brejkbal

O osude prvého aj druhého setu rozhodla hneď úvodná hra, v ktorej si Lacko stratil servis a keďže sám nemal k dispozícii za celý zápas ani jediný brejkbal, do setov sa už nedokázal vrátiť.