Rafael Nadal, Nick Kyrgios
Rafael Nadal a Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Andy Brownbill)

VIDEO Kyrgios zdelil fanúšikom, aké je to hrať proti Rafovi Nadalovi

MELBOURNE – Austrálsky tenisový búrlivák a veľký talent Nick Kyrgios sa na sociálnej sieti podelil s fanúšikmi o to, aké je to hrať proti 20-násobnému grandslamovému šampiónovi Rafaelovi Nadalovi.


Spomienka na minulý rok

Austrálčan, ktorý by sa mal na súťažné kurty vrátiť práve na domácom grandslamovom podujatí v Melbourne, zdieľal na Instagrame momentku z minuloročného Australian Open, kedy po osemfinálovej dráme španielskemu matadorovi podľahol (6:3, 3:6, 7:6, 7:6).

„Toto je to, aké je to hrať proti Rafovi,“ uviedol Kyrgios a pridal peknú dlhú výmenu z Australian Open, v ktorej španielsky bojovník vybehal Austrálčana a ten sa napriek rýchlym nohám fiftínu nedočkal. Momentka je z tretieho setu, kedy Rafa podával za vyrovnaného stavu 3:3 a išlo o dôležité momenty celého osemfinále. Beznádejné ležanie Kyrgiosa na kurte s dlaňami na tvári po prehratej výmene hovorí za všetko.Dočká sa odplaty?

Austrálsky búrlivák by Nadalovi určite rád prehru vrátil a ideálne práve na domácej pôde v úvodnom grandslame sezóny. Proti Rafovi už trikrát dokázal uspieť, ale vo vzájomných súbojoch sa už päťkrát radoval španielsky matador.Zdroj: ts, Instagram – Nick Kyrgios

About Majo Malinovský

Check Also

Srdjan Djokovič, Dijana Djokovičová

Otec Djokoviča sa opäť pustil do Federera s Nadalom: Nikdy nebudete ako Novak, priznáva

BELEHRAD – V nedávnom rozhovore pre lokálne srbské média si opäť nekládol servítku pred ústa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + thirteen =