Nick Kyrgios (Foto: TASR)

VIDEO Kyrgios varuje svojich súperov pred Australian Open: Som pripravený ako nikdy predtým

MELBOURNE – Posledný súťažný zápas odohral ešte minulý rok vo februári, kedy skrečoval Francúzovi Humbertovi. Reč je o kontroverznom austrálskom búrlivákovi Nickovi Kyrgiosovi, ktorý varuje svojich súperom pred začiatkom novej sezóny a upozorňuje, že je veľmi dobre pripravený.


Oddych od tenisu v dôsledku zistenia psychických problémov

Aj keď je Kyrgios označovaný za tzv. zlého „chlapca“, jeho herný štýl je pastvou pre oči pre nejedného fanúšika. Po prekonaní psychických ťažkostí je pripravený bojovať o tie najvyššie priečky.

Minulý rok šokoval všetkých tenisových priaznivcov, keď prehlásil, že bojuje s depresiou a aj to bol dôvod, prečo si dal od tenisu dlhšiu pauzu.

O pár mesiacov neskôr Austrálčan svojim fanúšikom prezradil nové informácie o svojom duševnom zdraví a priznal, že znovu objavil svoju lásku k tenisu a je pripravený vyhrávať zápasy.

V rozhovore pre tenisovú stránku s názvom Tennis.com uviedol, že má pred novou sezónou obrovskú motiváciu a teší sa na každý jeden zápas.

Na otázku moderátora odpovedal presvedčivo

Moderátor, ktorý viedol rozhovor s austrálskym tenistom sa ho na konci opýtal, aký bude podľa jeho názoru rok 2021 a Nick odpovedal: ,,Skvelý. Cítim sa dobre a som plne pripravený.“Asi každého tenisového priaznivca a obzvlášť fanúšikov Nicka Kyrgiosa potešia takéto slová a ide len o ojedinelý prípad, kedy talentovaný tenista nemá za cieľ zviditeľniť sa len v negatívnom svetle.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Dominika Cibulková, Maldivy, Rodinná dovolenka

FOTO Cibulková opäť dráždi fanúšikov: Oslava výročia pri ôsmej návšteve dovolenkového raja

BRATISLAVA – Niekdajšia slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková (31) opäť dráždi fanúšikov. Kým väčšina z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 + 17 =