Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Andy Wong)

VIDEO Kyrgios sa znovu pustil do Djokoviča: Nemôžeš byť najlepším hráčom, keď nedokážeš zdolať ani mňa

MELBOURNE – Austrálsky búrlivák Nick Kyrgios sa opäť predviedol v negatívnom svetle. Tentokrát opäť zaútočil na svetovú jednotku Novaka Djokoviča, ktorý je terčom jeho posmeškov dosť frekventovane. V najnovšom útoku Kyrgios spochybnil úspechy Srba a tvrdí, že nemôže byť považovaný za najlepšieho tenistu na svete.


V uplynulých rokoch Kyrgios pravidelne napádal akékoľvek kontroverzné kroky srbskej hviezdy, spochybňoval jeho kvality a tentokrát opäť nezostal svojej povesti nič dlžný.

„Vôbec nezáleží na tom, koľko grandslamov vyhrá, pre mňa nebude nikdy najlepším hráčom histórie. Odpoveď je jednoduchá, dvakrát so mnou prehral,“ napísal Kyrgios s narážkou na to, že Djokovič v oboch vzájomných zápasoch ťahal za kratší koniec.

„Je mi ľúto, ale pokiaľ nedokážeš poraziť ani mne, nie si najlepším hráčom histórie,“ dodal kontroverzný Austrálčan.Djokovič vyhral počas celej kariéry 17 grandslamových titulov a v nasledujúcich mesiacoch s istotou prekoná rekord Rogera Federera v počte týždňov strávených na poste svetovej jednotky.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Famózny obrat Kovalíka v Córdobe: Aj napriek skratu v prvom sete, dokázal v dramatickej koncovke uspieť

CÓRDOBA – Slovenský tenista Jozef Kovalík zvládol dramatickú koncovku v osemfinálovom zápase na ATP turnaji …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + thirteen =