Home Audio/video VIDEO Nasadených favoritov potrápili: Ani Klein ani Horanský ale o finále nezabojujú

Filip Horanský

MEERBUSCH – Ani Lukáš Klein ani Filip Horanský si na challengerovom podujatí v nemeckom Meerbuschi o finále nezahrajú.

Klein bojoval, ale nestačilo to

Klein v dnešnom štvrťfinálovom súboji nestačil na favorizovanú turnajovú trojku Holanďana Botica Van De Zandschulpa, s ktorým síce po prehratom prvom sete (4:6) dokázal skóre vyrovnať po triumfe v tom druhom (6:3), ale rozhodujúce dejstvo rozhodol jediný brejk, ktorý v desiatej hre spravil holandský favorit (4:6) a za hodinu aj 54 minút sa radoval z postupu do semifinále.

Horanský vedenie s favoritom neudržal

Nedarilo sa ani Horanskému, ktorý síce proti favorizovanej argentínskej turnajovej päťke Juanovi Manuelovi Cerúndolovi začal vyhratým setom (6:3), ale potom už na favorita nestačil a ďalšie dva sety prehral 1:6, 5:7. Cerúndolo si za hodinu aj 55 minút vybojoval postup a v Nemecku ho čaká boj o finále.