pondelok , 10 augusta 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Grandslamová rekordérka to nemá jednoduché: Serena odhalila nezvyčajnú alergiu
Serena Williamsová (Foto: TASR/AP)

VIDEO Grandslamová rekordérka to nemá jednoduché: Serena odhalila nezvyčajnú alergiu

NEW YORK – Rekordná americká šampiónka Serena Williamsová je bezpochyby jednou z najväčších bojovníčok na okruhu WTA. Už 23-násobná grandslamová víťazka častokrát zachádza až na hranicu síl a vo veku 38 rokov tak poriadne testuje svoje telo.


Pri množstve minút či hodín strávenom na kurte sa to pochopiteľne nezaobíde bez litrov potu a s tým súvisiacim telesným zápachom tenistov, pre ktorých sa tak parfum alebo nejaká voňavka stali nevyhnutným základom a to je pre Serenu práve kameňom úrazu.

Je alergická na parfémy

Americká rekordérka počas živého vysielania na sociálnej sieti odhalila, že je alergická na parfémy, keď dostala otázku aká je jej obľúbená voňavka. „Obľúbený parfém? Uhm, som na parfémy alergická, takže musím používať niečo iné bez priemyslových vonných zložiek, napríklad niečo čo nespaľuje moju pokožku. Ak máte nejaké návrhy, dajte mi prosím vedieť,“ prezradila Serena.Sama zainvestovala do parfumérskej spoločnosti

Američanka vyvracia dohady, že by sa jej nepáčila žiadna vôňa, veď Serena dokonca do jednej z takýchto parfumérskych spoločností sama zainvestovala. Značka Thes s parfémom Skylar Fragrances sa ale pýši výrobou vôní založených na prírodnej báze. „Mám jeden, ktorý pracuje pre mňa a volá sa Skylar. Som investorkou v mnohých spoločnostiach a táto spoločnosť oslovila niekoho z môjho tímu. Milujem prírodné vône, pretože som alergická na parfémy a roky som žiadny nepoužívala. Tento sa mi veľmi páčil, takže som do tejto značky investovala,“ uzavrela Serena, ktorá netrpezlivo očakáva, kedy sa opäť rozbehne tenisový kolotoč.

https://www.youtube.com/watch?v=vjuJhLh4hFw

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Fiona Ferrová

VIDEO Turnajová štvorka to nezvládla: Prvý turnaj po reštarte korisťou nenasadenej hráčky

PALERMO – Francúzska tenistka Fiona Ferrová triumfovala na prvom turnaji seriálu WTA Tour po reštarte …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − 6 =