Benoit Paire
Benoit Paire (Foto: TASR/AP - Carolyn Kaster)

VIDEO Francúzsky rebel to opäť nezvládol: Za ďalší výbuch mu hrozí mastná pokuta!

RÍM – Francúzsky tenista Benoit Paire v úvodnom kole na prestížnom podujatí v Ríme potvrdil povesť rebela a nerváka. Skrat si tentokrát neodpustil v súboji s domácim mladíkom Jannikom Sinnerom.


Francúz preslávený množstvom výbuchov a zničených rakiet, nastúpil proti favorizovanému Sinnerovi a od úvodu bolo vidieť obrovskú nervozitu a frustráciu na jeho strane. Paire, ktorý bol z US Open kvôli pozitívnemu testu na koronavírus vylúčený a umiestnený do 10-dňovej izolácie, cítil krivdu. Organizátori mu v Ríme totiž odmietli presunúť zápas na neskorší deň a Francúz tak prakticky nemal žiadny čas na prípravu.Frustrácia viedla k výbuchu

Na jeho správaní bolo cítiť obrovskú frustráciu, keď sa prakticky od úvodných hier neustále dostával do názorových konfliktov s rozhodcom. Častokrát úplne okato vypúšťal výmeny a zlosť si dokonca vybíjal aj na svojej fľaške s vodou.

Kľúčový moment sa odohral za stavu 2:6, 1:2 a 15:30 pri podaní Francúza. Toho poriadne vytočil empajrový rozhodca, ktorý odmietok skontrolovať odtlačok loptičky, pretože Paire sa o to dožadoval až po odohratí výmeny. To prinieslo poriadny výbuch francúzskeho nerváka, ktorý si po trucovaní vybil nervy na fľaške s vodou.

Video: Novo SportsHrozí mu pokuta

Ďalšie hádky priniesli situácie, keď Paire podával aj napriek nepripravenosti súpera na jeho servis a následne množstvo vypustených výmien a úmyselne napálených loptičiek do siete. Od kľúčového okamihu sa Francúz tak rozhodil, že v zápase už neuhral ani hru a domácemu favoritovi podľahol hladko 2:6, 1:6. Sinner sa v druhom kole v Ríme stretne s Tsitsipasom, Francúzovi za výbuch hrozí mastná pokuta.

Video: Youtube

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič

VIDEO Djokovič ukázal svoju veľkosť: Vo finále Roland Garros vstal z popola a po obrate zasadol na parížsky trón

PARÍŽ – Srbský tenista Novak Djokovič sa stal druhýkrát v kariére víťazom mužskej dvojhry na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − 14 =