Roger Federer, spev
Roger Federer zaspieval a zatancoval na hit legendárnych Beatles (Foto: Twitter)

VIDEO Federer opäť dokázal, že to vie aj bez rakety: Spev a tanec na hit legendárnych Beatles

BAZILEJ – Niekdajšia svetová jednotka a rekordný 20-násobný grandslamový šampión Roger Federer je síce po operácii kolena mimo tenisového diania, ale švajčiarsky velikán na seba púta pozornosť aj mimo súťažných kurtov.


Milovaný Federer to vie aj bez rakety, čo dokázal v najnovšom reklamnom spote, kde predviedol svoje spevácke aj tanečné kvality. Švajčiar je tvárou švajčiarskej telekomunikačnej spoločnosti Sunrise, ktorá známu tvár využila vo svojej novej reklame. V nej si tenisový velikán zaspieval známy hit With a Little Help from my Friends od legendárnej rockovej kapely The Beatles.Backhand Boys

Švajčiarsky miláčik v klipe začína so spevom sám a postupne sa k nemu pridávajú ďalšie hlasy. Pre Federera to nebolo prvé spevácke vystúpenie v živote, keď sa predtým napríklad objavil po boku Dimitrova a legendárneho Haasa a spoločne si v trojici zaspievali klasiku 80-tych rokov Hard To Say I’m Sorry od americkej skupiny Chicago.

Video: ATP

Backhand Boys, ako sa dnes tomuto speváckemu triumvirátu medzi fanúšikmi hovorí, si vyslúžili veľký obdiv a popularitu a nie je vylúčené, že keď aj Dimitrov a Federer zavesia raketu na klinec, dočkáme sa od nich nejakého spoločného hudobného diela.

Švajčiarsky velikán si tak počas vynútenej prestávky rozhodne na nudu sťažovať nemôže. Federer uviedol na trh novú sériu topánok so švajčiarskou značkou tenisiek „On“ a tiež sa objavil vo viacerých zaujímavých reklamách pre značky ako Mercedes-Benz a Nike. Okrem toho si spolu s rodinkou užil peknú dovolenku na luxusnej jachte.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Game ON #theroger

Príspevok, ktorý zdieľa Roger Federer (@rogerfederer),

Návrat na súťažné kurty má švajčiarsky velikán túžiaci po olympijskom singlovom zlate a tiež ďalších grandslamových trofejách naplánovaný na začiatok roka na obľúbenom Australian Open ale až čas ukáže, či sa veci budú vyvíjať podľa jeho predstáv.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Kateřina Siniaková

FOTO Česká semifinalistka Roland Garros prepašovala na turnaj najvernejšieho fanúšika: Zaslúži si najlepšie miesto

OSTRAVA – Už dnes úvodnými zápasmi hlavného turnaja štartuje u našich susedov prestížne halové podujatie. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three + 14 =