pondelok , 10 augusta 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Djokovič je beznádejný romantik: Žiadosť o ruku, akú by chcela zažiť každá žena
Novak a Jelena Djokovičovci (Foto: TASR/AP Photo/Claude Paris)

VIDEO Djokovič je beznádejný romantik: Žiadosť o ruku, akú by chcela zažiť každá žena

BELEHRAD – Pravých romantikov už v dnešnej dobe nie je veľa. Medzi tých rodených ale s určitosťou môžeme zaradiť srbskú svetovú jednotku Novaka Djokoviča (32), ktorý si zaspomínal na naozaj originálnu žiadosť o ruku.


Fenomenálny srbský šampión a líder svetového rebríčka sa pri žiadosti o ruku na matku svojich dvoch detí Stefana a Tary pripravil naozaj originálne. Nole to prezradil v šou Grahama Bensingera, ktorý ešte pred pandémiou koronavírusu strávil v Belehrade dva dni a s Djokovičom a jeho dnes už pani manželkou Jelenou natočil množstvo zaujímavých minút otázok a odpovedí.

Nole si na pamätný okamih spred siedmich rokov spomína veľmi dobre: „Išli sme si len tak polietať v balóne. Prenajal som si ale aj druhý balón, ktorý sa mal vzniesť nad zem až na moje znamenie. Bol na ňom nápis: „Chceš si ma vziať?“ Po zapálení ohňa sa ale do mierneho stresu dostala Noleho drahá polovička. Ó môj Bože. V balóne máme dieru, s panikou v hlase zakričala Jelena a obrátila sa na obsluhu balóna s tým, aby nám pomohla. Potom sa ale vedľa vzniesol ten druhý balón, pokračoval Djokovič v zaujímavom rozprávaní. „Myslela som si, že je na ňom reklama. Prečítala som si nápis a v úžase sa k Novakovi otočila. To už ale on kľačal na kolene a v ruke mal prsteň,“ ukončila krásny príbeh plný romantiky pani Djokovičová.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Fiona Ferrová

VIDEO Turnajová štvorka to nezvládla: Prvý turnaj po reštarte korisťou nenasadenej hráčky

PALERMO – Francúzska tenistka Fiona Ferrová triumfovala na prvom turnaji seriálu WTA Tour po reštarte …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five − 4 =