Baby to naplno rozbalili (Foto: Instagram - Karolína Plíšková)

VIDEO České hviezdy sa bavia aj tancom: Tím Karolíny Plíškovej predviedol skvelú choreografiu a hneď dostal ponuku

PROSTĚJOV – Čierny tím, ktorý vedie Karolína Plíšková, dorazil do Prostějova na druhú časť charitatívneho českého podujatia Tipsport Elite Trophy a naplno to rozbalil. Tereza Martincová, sestry Plíškové, Karolína Muchová a Markéta Vondroušová fanúšikom ukázali, že okrem tenisového talentu im nechýba ani tanečné nadanie.


České tenistky si podujatie naplno užívajú a pre publikum teraz nahrali aj krátky tanček, ktorý priniesol množstvo ohlasov. Zaujímavú choreografiu Karolína vyslal do sveta po všetkých sociálnych sieťach a nezabudla ani na do popredia sa stále predierajúci Tik Tok. Práve v Ázii má Karolína množstvo fanúšikov, ktorí tanečné kreácie vedia oceniť.Na peknú tanečnú choreo okamžite prišlo aj množstvo pozitívnych reakcií z Česka a aj zaujímavá ponuka od známeho českého promotéra Oktagonu Ondřeja Novotného. „Mame v sobotu v Brne turnaj holky. Normalne vystoupeni nedelame, ale tohle mi prijde skoda propasnout – vyprodane Boby co?“ napísal jeden z dvojice stvoriteľov populárneho Oktagonu, ktorého koncept Underground má cez víkend na programe už superfinálové zápasy.Plíškovej tím je vo veľkej pohode a zrejme aj druhý turnaj proti tímu Petry Kvitovej bude chcieť vyhrať. Po prvom dni viedol v Prostějove Karolínin Čierny tím 3:1.

Zdroj: ts, Instagram – Karolína Plíšková

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič

VIDEO Djokovič kritizuje organizátorov Wimbledonu: Nikdy som si nemyslel, že…

WIMBLEDON – Srbský tenista Novak Djokovič kritizoval organizátorov Wimbledonu po postupe do osemfinále turnaja. Dvadsaťnásobný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fifteen − 1 =