Eugenie Bouchardová sa s fľašou šampusu poriadne vytrápila (Foto: Instagram - Eugenie Bouchardová, koláž ts)

VIDEO Bouchardová opäť stredobodom pozornosti: Fľaša víťazného šampusu jej dala poriadne zabrať

CHARLESTON – Ďalším z tenisových podujatí hrajúcim sa za zatvorenými dverami je Credit One Bank Invitational odohrávajúci sa v americkom Charlestone, na ktorom sa okrem iných predstavila aj kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová. Tej paradoxne viac problémov narobili víťazné oslavy ako samotné zápasy.


Sympatická Kanaďanka bola súčasťou tímu s názvom Team Peace a aj keď po výhre nad Fernandezovou v druhom vystúpení podľahla Stephensonovej, napokon sa spolu s tímom radovala z celkového triumfu. Ako to už pri oslavách býva, fľaša šampanského je ich neodmysliteľnou súčasťou a práve tá narobila Bouchardovej nemalé problémy.

Ako členka víťazného tímu dostala Genie do rúk fľašku šampusu, s ktorým si ale dlho nemohla rady. Po množstve neúspešných pokusoch sa jej to konečne podarilo, ale pred prúdom lejúceho sa šampusu začala utekať čo rozosmialo všetkých prítomných. „Sľubujem, že sme hrali lepšie, ako sme oslavovali. Môže ma niekto naučiť, ako otvoriť fľašu šampanského, prosím?“ napísala k humornému videu Kanaďanka a pridala smajlíka so slzami smiechu.O dobrovoľníkov, ktorí sa na túto úlohu podujmú rozhodne nebude mať núdzu, veď na sociálnych sieťach má viac ako 2 milióny sledovateľov. Bouchardová si turnaj napriek obmedzeniam užila a uvidíme v akej forme sa predstaví na blížiacom sa US Open, ktorý tiež bude podliehať prísnym bezpečnostným opatreniam.

Zdroj: ts, Instagram – Eugenie Bouchardová

About Majo Malinovský

Check Also

VIDEO Tenisový comeback roka? Bieloruska prehrávala 0:6, 0:4, ale zápas nakoniec vyhrala

OSTRAVA – Päť prehratých bodov ju delilo od potupnej prehry bez zisku jediného gemu. Sabalenková …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen − 3 =