Home Audio/video VIDEO Andrej Martin napĺňa rolu turnajovej jednotky: Bez straty setu zabojuje už o finále

Andrej Martin

BANJA LUKA – Slovenský tenista Andrej Martin si na challengerovom podujatí v Banja Luke zahrá už o finále.

Slovák, ktorý na turnaji plní rolu turnajovej jednotky, nestratil set ani v dnešnom štvrťfinálovom súboji so Španielom Carlosom Gomezom-Herrerom. Po vyhratom úvodnom sete až v dramatickom tajbrejku si v tom druhom Martin po dvoch brejkoch vypracoval komfortné vedenie 5:0 a aj keď v siedmej hre stratil podanie aj on, duel už z rúk nepustil.

Čaká ho Srb Milojevič

Martin za hodinu aj 52 minút zvíťazil 7:6, 6:3 a v boji o finále na slovenskú turnajovú jednotku čaká strbská nasadená štvorka Nikola Milojevič, s ktorým má Slovák vyrovnanú vzájomnú bilanciu 1:1.

štvrťfinále: Andrej Martin (1.) vs Carlos Gomez-Herrera 7:6(3), 6:3