Boris Becker
Boris Becker (Foto: TASR/DPA - Hendrik Schmidt)

V dlhoch sa topiaci Becker zaskočil fanúšikov: Túžim po ďalšej svadbe a dieťati

BERLÍN – Bývalý nemecký tenista Boris Becker, ktorý už dlhšiu dobu musí riešiť svoje problémy s neúmorne veľkým dlhom zaskočil svojich fanúšikov. V najnovšom rozhovore priznal, že by sa nebránil ďalšej svadbe a prírastku.


53-ročný Becker musel nedávno dokonca predať aj svoju vilu. Aj napriek tomu, že počas kariéry zarobil veľké množstvo peňazí, dlhuje svojim veriteľom až 11 miliónov libier. Historicky najmladší víťaz prestížneho Wimbledonu tak postupne musí predávať okrem svojich trofejí aj nehnuteľnosti. Aj napriek týmto nepríjemnostiam prišiel s prekvapivou správou.

Becker: Najlepšie, čo ma v živote stretlo, bolo ženenie

„Najlepšie, čo ma v živote stretlo, bolo ženenie. Už dvakrát som bol ženatý a nevymenil by som to za nič na svete,“ povedal šokujúco Becker.

Becker bol ženatý v rokoch 1993 až 2001 s bývalou manželkou Barbarou. Majú spolu synov Noaha a Eliasa. S ďalšou manželkou menom Lilly bol v zväzku v rokoch 2009 až 2018.Spolu majú syna Amadeusa Benedicta Edley Luisa. Okrem toho má bývalý nemecký tenista ešte nemanželskú dcéru Anu. So všetkými deťmi má Nemec dobrý vzťah.Nevylučuje ani ďalší prírastok do rodiny

„Dúfam, že s treťou pani Beckerovou budeme mať potomka,“ uzavrel Becker, ktorý sa v poslednom čase objavil pri kráske Lilian de Carvalho Monteirovou.

Zdroj: cas.sk, ts

About Roderik Pastier

Check Also

Tím sveta, Laver Cup 2022

VIDEO Nečakané sa stalo skutočnosťou: Tím sveta na Laver Cupe ukončil kraľovanie Európy

LONDÝN – Tenisti Tímu sveta sa stali prvýkrát víťazmi Laver Cupu, keď v londýnskej 02 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − nine =