Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Martin Meissner)

V 23 rokoch bude otcom: Zverev sa vyjadril k bitiu expartnerky aj neplánovánemu dieťaťu

HAMBURG – Nemecký tenista Alexander Zverev bude otcom. Novinu sám potvrdil vo štvrtok večer prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Potomka očakáva s bývalou partnerkou Brendou Pateovou.


V 23 rokoch otcom

„Uplynulé dni boli náročné, stanem sa otcom vo veku 23 rokov. Nesmierne sa ale teším na dieťa. Aj keď ja a Brenda už nie sme spolu, máme dobré vzťahy a k mojim povinnostiam pristúpim zodpovedne. Budeme sa starostlivo venovať tomuto malému človiečikovi. Viac už verejne nechcem hovoriť, s Brendou sa zaobídeme bez médií,“ napísal Zverev k budúcej role tata.Domáce násilie?

Aktuálna svetová sedmička sa zároveň vyjadrila aj k tvrdým obvineniam ďalšej expartnerky Oľgy Šaripovovej, podľa ktorej slov ju Zverev bil a viackrát na vlastnej koži pocítila silu domáceho násilia.

„Objavili sa aj neopodstatnené obvinenia mojej bývalej priateľky Oľgy Šaripovovej, ktoré som dnes čítal v médiách. Veľmi ma mrzia. Poznáme sa odmalička a zažili sme spolu veľa zážitkov. Veľmi ľutujem, že robí také vyhlásenia, pretože obvinenia jednoducho nie sú pravdivé. Mali sme vzťah, ale ten sa skončil už dávno. Prečo Oľga teraz vznáša tieto obvinenia naozaj neviem. Pevne dúfam, že si my dvaja nájdeme spôsob, ako sa navzájom opäť rozumne a s úctou porozprávať,“ uviedol Zverev na adresu Rusky.Zdroj: ts, tasr

About Majo Malinovský

Check Also

Roger Federer

Federer bol obvinený z ovplyvňovania rebríčku: Protekcia, tvrdí Hordorff

BERLÍN – Viceprezident Nemeckej tenisovej federácie Dirk Hordorff v podcaste s názvom „Quiet, please“ obvinil …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 × three =