Home Správy Tretí hrací deň v Piešťanoch: Molčan deklasoval slovenského súpera za 37 minút

Tretí hrací deň v Piešťanoch: Molčan deklasoval slovenského súpera za 37 minút

by Tomas Hmira
Alex Molčan

PIEŠŤANY – Na ITF turnaji v Piešťanoch sa dnes muselo odohrať viac zápasov ako bolo pôvodne plánované. Postaral sa o to včerajší dážď.

Dohrávky 1. kola dvojhry

O 10:00 sa  na piatich kurtoch začalo hrať stále ešte len 1. kolo. A v ňom trojica Slovákov. Ani jednému z nich sa zostavu našich v osemfinálovom 2. kole rozšíriť nepodarilo. Michal Selecký sympaticky držal krok s najvyššie nasadeným hráčom turnaja.

• (1) Rio Noguči vs (Q) Michal Selecký 6:4, 6:4
  • Petr Hájek vs (WC) Martin Fekiač 6:3, 6:4
  • Ewan Moore vs (WC) Tomáš Vanko 6:1, 6:2

Debakel od Molčana

Tomáš Líška utŕžil krutú prehru od Alexa Molčana. Nezískal ani gem, pričom celkovo vyhral len 12 fiftínov. V prvom sete iba 3. Zápas trval 37 minút a Molčan tak nestratil set ani v siedmom zápase za sebou.

• Alex Molčan vs Tomáš Líška 6:0, 6:0

Dvojhra už bez ďalších Slovákov

Okrem Molčana sa cez 2. kolo dvojhry nedostal už žiadny domáci tenista. Patrik Néma nezvládol dopodávať druhý set a nevyužil ani náskok 4:1 v tajbrejku.

• (Q) Alexander Ševčenko vs (4) Patrik Néma 7:6(4), 7:6(5)
  • Antonio Massara vs (Q) Marek Semjan 6:2, 6:3