utorok , 22 septembra 2020
Tenisový Svet / Názory / Tipérsky špeciál: Kto otvorí druhý týždeň víťazne?
Foto: TASR

Tipérsky špeciál: Kto otvorí druhý týždeň víťazne?

BRATISLAVA – Po dni voľna sa v pondelok na londýnskej tráve rozbehnú boje o štvrťfinále. Komu sa pošťastí vybojovať si miesto medzi najlepším oktetom.

Wimbledon – muži 4. kolo

Sam Querrey vs Kevin Anderson (10.7. o 14:00)

Dvaja urastení bombardéri si zmerajú sily po 14. raz. Momentálne vedie vo vzájomnej bilancii Querrey 8:5. Vyhral aj jediný vzájomný duel na tráve, ktorý sa však odohral pred 8 rokmi. Tentokrát je miernym favoritom Juhoafričan. Tipovať však víťazstvo jedného či druhého je mimoriadne obtiažne. Sme totiž presvedčení, že sa v zápase odohrajú viac ako 3 sety. Minimálne jeden z nich určite dospeje do skrátenej hry. Z toho nám vychádza poriadna porcia gemov.

Tip: počet gemov 43 a viac

Kurz: 1,63

Andy Murray vs Benoit Paire (10.7. o 15:30)

Domáci obhajca vyzve nevyspytateľného Francúza. Ten zobral trávu na milosť a tento rok hrá na nej výborne. Jeho kvalitný servis a variabilita ho k tomu predurčujú, v minulosti však tento povrch doslova neznášal. Brit nemá optimálnu formu a nebyť Fogniniho lability, mohol byť už možno z hry von. Zajtra ho znova nečaká nič jednoduché a pravdepodobne sa zapotí viac ako si londýnski fanúšikovia prajú.

Tip: Paire vyhrá aspoň 1 set

Kurz: 1,97

Miloš Raonič vs Alexander Zverev (10.7. o 15:30)

Atraktívny súboj dvoch členov svetovej extratriedy. Je škoda, že sa jeden z nich rozlúči s Wimbledonom už vo 4. kole. A podľa nás to bude Kanaďan, ktorý nehrá ani zďaleka v optimálnej forme. Zverev je komplexnejší tenista, lepší od základnej čiary a na pomalšej tráve to dokáže využiť. Raoniča zdolal tento rok v Ríme 2:0 na sety a víťazstvo by si mal zopakovať.

Tip: víťazstvo Zvereva

Kurz: 2,06

Sledujte zápasy z Wimbledonu naživo na TV Tipsport.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy (22.9): Vo forme hrajúci Karatsev, Monfils či český megatalent

BRATISLAVA- Aj dnešný deň tu máme pre vás tipérske odporúčania. Dnes sme si pripravili zaujímavý …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × 3 =