Viktor Troicki (Foto: Instagram - Viktor Troicki)

Tenisové tipy (17.6.): Zaskočí veterán Troicki na obľúbenej tráve aj favorizovaného Američana?

BRATISLAVA – Ani dnes nemôže chýbať naša tradičná rubrika tenisových tipoch, kde sa pozrieme na posledný duel hracieho dňa na trávnatom turnaji v Londýne.


ATP Londýn – osemfinále

Viktor Troicki vs Frances Tiafoe (17.6. o 18:00)

Veterán Troicki do začiatku trávnatej časti sezóny neoplýval dobrými výkonmi, ale prechodom na najrýchlejší povrch zaznamenal už štyri výhry a v Londýne sa mu darí. V roku 2015 tu hral semifinále, v tomto ročníku prešiel kvalifikáciou a v prvom kole si poradil aj s favorizovaným Sonegom. Jeho súperom bude Američan Tiafoe, ktorý pred sezónou nemal dobrú bilanciu na tráve (9-11), ale minulý týždeň prišiel prekvapujúco titul z Nottinghamu, kde v piatich zápasoch nestratil ani set a otočiť duel sa mu podarilo aj v úvodnom zápase proti Bedenemu. Troicki si aj napriek pokročilému veku stále dokáže pomáhať výborným servisom, navyše povrch v Londýne je extra rýchly, a preto si myslím, že budeme svedkami vyrovnaného duelu. Tip na handicap na srbského outsidera mi príde v tomto zápase ako najlepšia voľba.

Tip: Troicki handicap +2,5

Kurz Niké: 1,83

Tip KOZdroj: ts, Niké

About Roderik Pastier

Check Also

účastníci finálového súboja v Lošinj

VIDEO Martin s Rakúšanom Weissbornom ovládli challenger v Lošinj: Turnaj vyhrali bez straty setu!

LOŠINJ – Slovenský tenista Andrej Martin spolu s Rakúšanom Tristanom-Samuelom Weissbornom získali titul vo štvorhre na challengeri …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + 8 =