Francisco Cerúndolo
Francisco Cerúndolo (Foto: TASR/AP - Rebecca Blackwell)

Supersenzácia v Madride: Krutý kanár podčiarkol trpký debakel argentínskeho favorita so 440. hráčom sveta

MADRID – Kvalifikácia na prestížne madridské podujatie Mutua Madrid Open priniesla okrem iného supersenzáciu na úkor veľkého argentínskeho favorita.

Francisco Cerúndolo, ktorý na začiatku apríla senzačne na prestížnom podujatí Miami Open bojoval o finále, po nečakanej prehre s Bielorusom Gerasimovom v Mníchove pokračuje v trápení na svojom najobľúbenejšom antukovom povrchu.

Molčan v Madride rolu favorita nenaplnil: Na prestížnom podujatí si v hlavnom turnaji nezahrá

V dnešnom kvalifikačnom semifinále na prestížne podujatie Mutua Madrid Open Cerúndolo podľahol až 440. hráčovi sveta a totálnemu outsiderovi domácemu Alejandrovi Morovi Canasovi, ktorý dokonca v prvom sete argentínskemu superfavoritovi nadelil kanára. Aktuálne 47. hráč sveta síce v druhom sete hru vyrovnal, ale po prehre 4:6 sa za necelú hodinku šokujúco s prestížnym podujatím rozlúčil.

Canas, na ktorého výhru niektorí bookmakeri pred zápasom vypísali kurzy vyššie ako osem(!), sa v boji o hlavnú súťaž stretne s ďalším veľkým favoritom Talianom Lorenzom Musettim, ktorý si na úvod v Madride poradil s Japoncom Nišiokom.

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Daviscupového súboja Nadala s Djokovičom sa nedočkáme, Austrália bez Kyrgiosa

MADRID – Španielsky tenista Carlos Alcaraz povedie svoju krajinu v zápase základnej skupiny finálového turnaja …