Home Správy Šramková skončila na ITF turnaji v Starých Splavoch v 2. kole

Šramková skončila na ITF turnaji v Starých Splavoch v 2. kole

STARÉ SPLAVY – Druhá nasadená Rebecca Šramková prehrala v 2. kole turnaja ITF World Tennis Tour v českých Starých Splavoch (60 000 USD +H, antuka vonku) s domácou voľnou kartou Denisou Allertovou 3:6, 4:6.

Na začiatku zápasu bola na príjme nebezpečnejšia naša tenistka. V prvom a treťom geme nevyužila zhodne po jednom brejkbale. V koncovke úvodného dejstva ťahala za kratší koniec. Osudnou sa jej stala strata servisu za stavu 3:4, pod ktorú sa výrazne podpísali dve dvojchyby.

Do druhého setu vstúpila Rebecca rozpačito, ale ustála pri vlastnom podaní skóre 0:40 a zakrátko sa po premiérovom brejku odpútala do vedenia 3:1. Češka jej rozlet rýchlo zastavila. Odpovedala šnúrou štyroch získaných gemov. O pár minút duel doservovala.