Bruno Soares (Foto: Wikipédia)

Soares o prekvapivom konci spolupráce s parťákom Pavičom: Som šokovaný, nečakal som to

LONDÝN – Brazílsky deblový špecialista Bruno Soares reaguje na nečakaný koniec úspešnej spolupráce s jeho deblovým partnerom Chorvátom Pavičom, ktorý sa rozhodol obnoviť spoluprácu s krajanom Mektičom.


Brazílsko- chorvátska dvojica ovládla v tejto sezóne US Open a na French Open prehrali až vo finále. „Som veľmi prekvapený, pretože som to nečakal,“ povedal na úvod 38-ročný Brazílčan.

„Sú dobrými priateľmi, krajania a hry v Tokiu sa blížia. Napriek tomu som sklamaný a keď za mnou Mate prišiel s jeho rozhodnutím, nemal som chuť sa s ním ani rozprávať,“ pokračujoval úprimný Soares.

Reakcia Soaresa po Pavičovom oznámení konca spolupráce

„Povedal som mu, že ak to tak cíti aj po roku úspešnej spolupráce, tak nech to urobí. Ak mal v hlave už predtým inú myšlienku, možno to ovplyvnilo aj naše spoločné výkony na Turnaji majstrov. Som smutný, ale aj to prináša život profesionála. Mali sme skvelý rok a razom naša spolupráca končí,“ prehlásil brazílsky tenista.Soares: Vraciam sa späť k Murraymu

Soares a Andyho starší brat Jamie Murray vyhrali spoločne dva grandslamové tituly a ich spolupráca skončila v roku 2019 po Roland Garros.

„Jamie ma oslovil s obnovením spolupráce, ale v tú chvíľu som tomu nevenoval pozornosť, pretože som chcel uhrať čo najlepší výsledok v Londýne. Následne som to prehodnotil a prikývol Jamiemu na opätovnú spoluprácu v novej sezóne. Teším sa na rok 2021, pretože v minulosti sme boli úspešní,“ dodala bývalá svetová jednotka vo štvorhre.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Teimuraz Gabašvili

Tenisové tipy (30.11.): Zvládne veľký český favorit odpisovaného ruského veterána?

BRATISLAVA – Ani dnes nemôže chýbať trojica tipérskych odporúčaní, po ktoré sme si zašli na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − four =