Lukáš Klein (Foto: TASR/AP-Pavel Neubauer)

Slováci v akcii: Utorok 4. októbra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví až 19 slovenských zástupcov.


WTA Ostrava (757 900 USD, tvrdý povrch, hala) – Česko

  • 15:30 – Ulrikke Eikeriová (Nor)/Tereza Mihalíková vs Angelina Gabueva (Rus)/Anastasia Zacharovová (Rus) – osemfinále 6:4, 2:6, 10-8

ATP Alicante challenger (45 730 EUR, tvrdý povrch, vonku) – Španielsko

  • 14:00 – Kacper Žuk (Pol) vs Lukáš Klein (8.) – 1. kolo 3:6, 4:6

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:30 – Michal Novanský (1.) vs Akram El Sallaly (Egy – 14.) – kvalifikácia 7:6(4), 7:6(2)
  • 12:30 – Lukas Krainer (Aut)/Sebastian Sorger (Aut) vs Peter Benjamín Privara/Borys Zgola (Pol) – osemfinále 6:7(7), 4:6
  • 14:00 – Michal Novanský/Lukáš Palovič vs Lukáš Pokorný/Saba Purtseladze (Geo – 2.) – osemfinále 6:4, 6:7(5), 5-10



W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch, hala) – Slovensko

  • 10:00 – Sofia Milatová vs Arina Gabriela Vasilescuová (Rou – 12.) – kvalifikácia 6:4, 6:7(5), 10-8
  • 12:30 – Timea Jarušková vs Renáta Jamrichová (WC) – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 12:30 – Vera Lapkovová (Blr – 2.) vs Nikola Daubnerová – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 15:00 – Rebecca Šramková (WC) vs Sinja Krausová (Aut – 6.) – 1. kolo 6:2, 6:2
  • 16:30 – Maia Lumsdenová (Gbr) vs Ela Pláteníková (WC) – 1. kolo 6:2, 6:2

W25 Cairns (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 12:30 – Zuzana Zlochová vs Talia Gibsonová (Aus – 8.) – 1. kolo 0:6, 4:6

W25 Šibenik (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:00 – Ksenia Laskutovová (Rus – 5.) vs Laura Svatíková (11.) – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 10:00 – Eszter Mériová (2.) vs Suana Tucakovičová (Bih) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W15 Reims (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Francúzsko

  • 13:30 – Angelina Wirgesová (Ger) vs Irina Balus – 1. kolo 7:5, 6:3
  • 17:30 – Irina Balus/Celine Naefová (Sui) vs Delia Gaillardová (Fra)/Astrid Lew Yan Foonová (Fra) – osemfinále 6:1, 6:3

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Romana Čisovská/Barbora Matúšová (3.) vs Alicja Formellaová (Pol)/Arianna Nepomuceno (Sui) – osemfinále 7:6(4), 6:3
  • 14:00 – Nicol Benešová (Cze)/Victoria Chramcová (WC) vs Talia Neilson Gatenbyová (Gbr)/Ranah Akua Stoiberová (Gbr) – osemfinále 3:6, 1:6

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + 17 =