Alex Molčan
Alex Molčan (Foto: TASR/DPA - Daniel Bockwoldt)

Slováci v akcii: Utorok 26. júla

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 18 slovenských zástupcov.


Molčan v Umagu, Schmiedlová vo Varšave

Do hry na ďalšom podujatí vstúpi Alex Molčan, ktorý svoje pôsobenie v chorvátskom Umagu odštartuje proti domácemu držiteľovi voľnej karty.

Na turnaji WTA v poľskej Varšave sa predstaví Anna Karolína Schmiedlová, Viktória Kužmová po boku rumunskej parťáčky v Prahe zabojuje v deblovej súťaži.

Na challengeri v švajčiarskom Zugu sa predstaví Jozef Kovalík, ktorého na úvod preverí veľká domáca nádej.

Okrem toho bude v hre ďalšia štrnástka našich.

Držíme palce!



ATP Umag (597 900 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

WTA Varšava (251 750 USD, antuka vonku) – Poľsko

WTA Livesport Prague Open (251 750 USD, antuka vonku) – Česko

  • 14:00 – Magda Linetteová (Pol)/Yanina Wickmayerová (Bel) vs Viktória Kužmová/Monica Niculescuová (Rou) – osemfinále 4:6, 4:6

ATP Challenger Zug (134 920 EUR, antuka vonku) – Švajčiarsko

  • 17:00 – Jozef Kovalík vs Dominic Stricker (Sui) – 1. kolo 7:5, 2:6, 4:6



M15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 15:00 – Matthew Dellavedova (Aus)/Ioannis Kountourakis (Gre) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič (4.) – osemfinále – odložené na zajtra

M15 Lodž (15 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 11:30 – Jakub Kaťuch (8.) vs William Grant (Usa) – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 13:30 – Miloš Karol/Lukáš Pokorný (1.) vs Ainius Sabaliauskas (Ltu)/Dawid Taczala (Pol) – osemfinále 6:4, 6:4
  • 15:00 – Jakub Kaťuch/Radovan Michalík vs Michael Agwi (Irl)/Danylo Veremelčuk (Ukr) – osemfinále 6:2, 6:4

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Sheng Tang (Chn – 8.) vs Jakub Krošlák (15.) – kvalifikácia 3:6, 6:3, 3-10
  • 16:00 – Daniil Savelev (Rus)/Iľja Simakin (Rus) vs Jakub Krošlák/Samuel Puškár – osemfinále 6:3, 3:6, 8-10



W60 Cordenons (60 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 10:30 – Camilla Rosatello (Ita) vs Timea Jarušková (LL) – 1. kolo 6:3, 6:0
  • 12:00 – Bianca Behúlová (Q) vs Marina Bassolsová Riberová (Esp – 5.) – 1. kolo 1:6, 0:6

W25 Nottingham (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:30 – Alexandra Bozovičová (Aus) vs Viktória Morvayová (6.) – 1. kolo 6:3, 1:6, 1:6
  • 15:00 – Viktória Morvayová/Katarína Strešnáková vs Mana Ayukawaová (Jpn)/Jenny Duerstová (Sui – 4.) – osemfinále 2:6,

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Emma Tóthová (5.) vs Eun Ji Leeová (Kor) – kvalifikácia 6:2, 6:0

W15 Vejle (15 000 USD, antuka vonku) – Dánsko

  • 10:00 – Sarafina Olivia Hansenová (Den – WC) vs Alica Rusová (4.) – 1. kolo 3:6, 3:6
  • 15:00 – Eleanor Baglowová (Gbr)/Lucia Martínez Gómezová (Esp) vs Alica Rusová/Natalia Siedliská (Ger – 2.) – osemfinále 1:6, 5:7

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anna Karolína Schmiedlová

Schmiedlová proti 15-ročnej súperke musela odvracať črtajúcu sa senzáciu: Na turnaji v Ostrave zabojuje o hlavnú súťaž!

OSTRAVA – Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila na halovom turnaji v Ostrave do finále …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × four =