Viktória Kužmová
Viktória Kužmová (Foto: TASR/AP - Kin Cheung)

Slováci v akcii: Utorok 15. novembra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví 19 slovenských zástupcov.


M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:45 – Nikita Ianin (Rus) vs Tomáš Lánik (16.) – kvalifikácia 7:6(4), 1:6, 10:8
  • 12:30 – Michal Novanský (7.) vs Saveliy Ivanov (Rus – 13.) – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 14:00 – Tomáš Lánik/Michal Novanský vs Marek Gengel (Cze)/Mats Rosenkranz (Ger – 2.) – osemfinále 3:6, 3:6

W60 Bratislava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:30 – Katarína Kužmová (WC) vs Zeynep Sonmezová (Tur) – 1. kolo 6:3, 4:6, 6:4
  • 11:00 – Maia Lumsdenová (Gbr) vs Irina Balus (WC) – 1. kolo 5:7, 6:3, 6:4
  • 12:00 – Aneta Kučmová (Cze – Q) vs Eszter Mériová (Q) – 1. kolo 6:1, (5)6:7, 6:0
  • 13:30 – Alexandra Ignatiková (Rou – 7.) vs Nina Vargová (WC) – 1. kolo 0:4 a skreč. Ignatiková
  • 16:00 – Nikola Bartůňková (Cze) vs Viktória Kužmová (5.) – 1. kolo 6:3, 5:7, 6:3
  • 16:00 – Nigina Abduraimová (Uzb)/Paula Kania-Chodunová (Pol – 3.) vs Irina Balus/Nina Vargová (WC) – osemfinále 6:4, 7:6(6)
  • 17:30 – Rebecca Šramková vs Bojana Klincovová (Sui – Q) – 1. kolo 0:6, 6:3, 6:3

W60 Meitar (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Izrael

  • 14:00 – Radka Zelníčková (Q) vs Mika Dagan Fruchtmanová (Isr – WC) – 1. kolo 6:4, 6:0

W25 Funchal (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 14:30 – Alise Cernecká (Lat)/Karolína Krajmer vs Valeria Koussenková (Esp)/Emma Wilsonová (Gbr) – osemfinále 0:6, 7:5, 4:10



W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Amelie Van Impeová (Bel) vs Ingrid Vojčináková – 1. kolo 6:2, 6:0
  • 14:30 – Dorka Drahota Szabóová (Hun)/Vanessa Ersozová (Swe) vs Defne Cirpanliová (Tur)/Laura Svatíková – osemfinále 5:7, 6:1, 10:8
  • 14:30 – Sabina Dadaciuová (Rou)/Basak Eraydinová (Tur) vs Aleksandra Pospelovová (Rus)/Ingrid Vojčináková (2.) – osemfinále 6:2, 4:6, 3:10

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Yanni Liuová (Chn – 3.) vs Mia Mayerová (9.) – kvalifikácia 6:3, 6:0
  • 10:30 – Carolina Kuhlová (Ger) vs Alica Rusová (8.) – 1. kolo 6:4, 6:2

W15 Solarino (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Taliansko

  • 11:00 – Barbora Závišková (Cze – WC) vs Ela Pláteníková – 1. kolo 5:7, 4:6
  • 13:30 – Lenka Juríková/Ela Pláteníková vs Sara Milaneseová (Ita)/Giorgia Roselliová (Ita) – osemfinále 6:2, (5)6:7, 4:10

W15 Waco (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 18:00 – Martina Okálová (3.) vs Isabella Harvisonová (Usa) – kvalifikácia 6:4, 7:5
  • 19:30 – Vanda Vargová (8.) vs Maya Jointová (Usa) – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 20:00 – Maria Kozyrevaová (Rus)/Veronica Mirošničenkovová (Rus – 1.) vs Romana Čisovská/Martina Okálová – osemfinále 6:2, 2:6, 10:7
  • 22:30 – Shatoo Mohamadová (Usa)/Rhiann Newbornová (Usa) vs Melany Solange Krywojová (Arg)/Vanda Vargová – osemfinále

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Gilbert Soares Klier Junior

Ďalší tenisový dopingový hriešnik: Mladý olympijský medailista spoznal svoj trest

RIO DE JANEIRO – Brazílsky tenista Gilbert Soares Klier Junior dostal zákaz činnosti na 12 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 + 19 =