Lukáš Klein, Peugeot Slovak Open 2020
Lukáš Klein (Foto: TASR - Pavel Neubauer)

Slováci v akcii: Utorok 11. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 25 našich zástupcov.


Držíme palce!

ATP Ismaning challenger (45 730 EUR, tvrdý povrch, hala) – Nemecko

M25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 16:30 – Manuel Mazza (Ita)/Gabriele Piraino (Ita) vs Alfréd Almási/Julian Alonso Vivanco (Esp – WC) – osemfinále

M15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 11:00 – Aleksi Lofman (Fin) vs Miloš Karol – 1. kolo 3:6, 6:2, 7:6(2)
  • 15:00 – Miloš Karol/David Pichler (Aut – 1.) vs Shay Bar Menahem (Isr)/Raz Haviv (Isr – WC) – osemfinále 6:4, 6:1

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 13:00 – Gabriele Bosio (Ita)/Patrick Edward Toman (Usa) vs Koray Kirci (Tur)/Lukáš Pokorný (2.) – osemfinále 4:6, 4:6
  • 13:00 – Marco Brugnerotto (Ita)/Lorenzo Rottoli (Ita – 1.) vs Jack Loutit (Nzl)/Peter Benjamín Privara (WC) – osemfinále – Loutit/Privara odstúpili
  • 13:00 – Nico Hornitschek (Ger)/Adam Moundir (Mar) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič – osemfinále 6:7(5), 4:6



W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Radka Zelníčková (2.) vs Kristina Milenkovičová (Sui – 9.) – kvalifikácia 7:5, 4:6, 10-8
  • 14:30 – Bianca Behúlová/Radka Zelníčková vs Estelle Cascino (Fra)/Prarthana G. Thombareová (Ind – 2.) – osemfinále 2:6, 2:4 a prerušené

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Rebecca Šramková (2.) vs Mara Guthová (Ger – 10.) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 10:00 – Arlinda Rushitiová (Sui – 3.) vs Eszter Mériová (13.) – kvalifikácia 3:6, 6:2, 11-9
  • 11:15 – Timea Jarušková vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:4, 4:6, 10-8
  • 12:30 – Pei-Chi Leeová (Tpe – 7.) vs Noemi Babíková – kvalifikácia 6:1, 6:0
  • 13:30 – Linda Nosková (Cze – 1.) vs Ela Pláteníková (WC) – 1. kolo 6:2, 6:1
  • 15:00 – Leolia Jeanjeanová (Fra – 6.) vs Nikola Daubnerová (WC) – 1. kolo 6:2, 6:7(7), 7:5

W25 Cairns (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 11:00 – Alana Parnabyová (Aus) vs Zuzana Zlochová – 1. kolo 7:6(2), 1:6, 2:6

W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 18:00 – Viktória Morvayová (7.) vs Kennedy Shafferová (Usa) – 1. kolo (6)6:7, 6:3, 4:6

W25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 13:00 – Beatrice Ricciová (Ita – 8.) vs Ingrid Vojčináková (9.) – kvalifikácia 6:4, 4:6, 9-11

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 12:30 – Rositsa Denčevová (Bul – WC) vs Katarína Strešnáková (Q) – 1. kolo 7:5, 3:6, (1)6:7

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 09:30 – Benedetta Ortenziová (Ita – 6.) vs Mia Mayerová – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 10:30 – Gaia Squarcialupiová (Ita – 8.) vs Mia Chudejová – 1. kolo 6:3, 4:6, 6:3
  • 14:00 – Federica Arcidiaconová (Ita)/Oleksandra Oliynyková (Ukr) vs Mia Chudejová/Ginevra Parentini Vallega Montebrunová (Ita) – osemfinále 6:2, 6:3

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Katarína Kužmová vs Feriel Mahbouliová (Tun) – 1. kolo 6:1, 6:2
  • 11:00 – Astrid Lew Yan Foonová (Fra) vs Emma Tóthová (6.) – 1. kolo 2:6, 6:4, 6:3
  • 13:30 – Defne Cirpanliová (Tur)/Shreya Tatavarthyová (Ind) vs Paula Cembranosová (Sui)/Emma Tóthová (4.) – osemfinále – Cembranosová/Tóthová postup bez boja

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:15 – Gio Jangová (Kor – 4.) vs Martina Smolenová – kvalifikácia 6:2, 6:2

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four + sixteen =