Tereza Mihalíková
Tereza Mihalíková (Foto: TASR/AP - Vincent Thian)

Slováci v akcii: Streda 12. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 22 našich zástupcov.


Držíme palce!

WTA Kluž (251 750 USD, tvrdý povrch, hala) – Rumunsko

  • 15:45 – Anastasia Detiucová (Cze)/Renáta Voráčová (Cze) vs Ulrikke Eikeriová (Nor)/Tereza Mihalíková (2.) – osemfinále 4:6, (1)6:7

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara vs Saba Purtseladze (Geo – 6.) – 1. kolo 2:6, 1:4 a skreč. Privara
  • 14:00 – Lukáš Pokorný (5.) vs Petr Bar Birjukov (Rus – WC) – 1. kolo 6:3, 6:3
  • 14:00 – Michal Novanský vs Gabriele Bosio (Ita) – 1. kolo 2:6, 2:6
  • 14:00 – Lorenzo Rottoli (Ita – 8.) vs Lukáš Palovič – 1. kolo 1:6, 4:6

W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Radka Zelníčková (Q) vs Bianca Behúlová – 1. kolo 6:3, 7:5
  • 16:30 – Bianca Behúlová/Radka Zelníčková vs Estelle Cascino (Fra)/Prarthana G. Thombareová (Ind – 2.) – osemfinále 2:6, 2:6

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 11:15 – Timea Jarušková (Q) vs Anna Karolína Schmiedlová (2.) – 1. kolo 2:6, 1:6
  • 11:15 – Aneta Laboutková (Cze) vs Rebecca Šramková (Q) – 1. kolo 2:6, 3:6
  • 14:00 – Adela Polakovičová/Kiara Žabková vs Freya Christieová (Gbr)/Beatrice Gumulyaová (Ina – 3.) – osemfinále 1:6, 1:6
  • 14:00 – Miriam Kolodziejová (Cze)/Jesika Malečková (Cze – 1.) vs Marija Kostjukovová (Ukr)/Laura Svatíková – osemfinále 6:2, 6:2
  • 15:30 – Brooklyn Olsonová (Usa)/Sára Šarinová vs Timea Jarušková/Milana Zhabrailovová (Rus) – osemfinále 5:7, 3:6
  • 15:30 – Kiara Amarissa Tóthová (Hun)/Anita Wagnerová (Bih – 4.) vs Sofya Lansereová (Rus)/Rebecca Šramková – osemfinále 0:6, 2:6
  • 15:30 – Alexa Karatančevová (Bul)/Lia Karatančevová (Bul) vs Nikola Daubnerová/Lucie Havlíčková (Cze) – osemfinále 0:6, 0:6
  • 17:00 – Lenka Juríková/Natália Kročková vs Valentini Grammatikopoulouová (Gre)/Anastasia Tichonovová (Rus – 2.) – osemfinále 4:6, 4:6
  • 17:00 – Mara Guthová (Ger)/Ela Pláteníková vs Pei-Chi Leeová (Tpe)/Fang-Hsien Wuová (Tpe) – osemfinále 4:6, 2:6



W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 20:30 – Catherine Harrisonová (Usa)/Kyle McPhillipsová (Usa) vs Sabastiani Leonová (Usa)/Alica Rusová – osemfinále 6:3, 6:1

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 14:00 – Victoria Munteanová (Fra)/Ya Yi Yangová (Tpe) vs Gabriela Andrea Knutsonová (Cze)/Katarína Strešnáková – osemfinále 6:3, 6:1

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:15 – Barbora Matúšová (3.) vs Na Dongová (Chn) – 1. kolo 1:6, 3:6

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 − sixteen =