Alex Molčan
Alex Molčan (Foto: TASR - Martin Baumann)

Slováci v akcii: Pondelok 31. októbra

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 25 slovenských zástupcov.


Molčan proti Gasquetovi

Náročný súper hneď na úvod parížskeho halového podujatia zo série Masters čaká na našu singlovú jednotku Alexa Molčana, ktorého kvality preverí domáci mazák Richard Gasquet.

Okrem toho bude v hre ďalších 24 našich zástupcov, držíme palce!



ATP Paríž Masters (6 008 725 EUR, tvrdý povrch hala) – Francúzsko

Challenger Bergamo (45 730 EUR, tvrdý povrch hala) – Taliansko

  • 17:30 – Jozef Kovalík vs Nuno Borges (Por – 2.) – 1. kolo 5:7, 3:6

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Alfréd Almási vs Peter Goldsteiner (Aut – 11.) – kvalifikácia 6:4, 3:6, 6:10
  • 11:30 – Maxime Mora (Fra – 2.) vs Radovan Michalík – kvalifikácia 6:4, 2:6, 12:10

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Jakub Krošlák (6.) vs Darwin Blanch (Usa – 14.) – kvalifikácia 4:6, 2:6

M15 Selva Gardena (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Taliansko

  • 12:00 – Federico Lucini (Ita) vs Matej Gálik (13.) – kvalifikácia (2)6:7, 6:4, 10:6



W60 Sydney (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 12:00 – Zuzana Zlochová (4.) vs Natsuho Arakawaová (Jpn – 10.) – kvalifikácia 6:2, 6:3

W25 Trnava (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Eszter Mériová (7.) vs Natália Slabá – kvalifikácia 6:1, 6:2
  • 10:00 – Julie Štruplová (Cze – 5.) vs Noemi Babíková – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 10:00 – Ingrid Vojčináková vs Daria Chomutsianská (Blr – 14.) – kvalifikácia 6:4, 4:6, 4:10
  • 11:00 – Aneta Laboutková (Cze – 4.) vs Lucia Hradecká (WC) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Radka Zelníčková (6.) vs Klára Sameliaková (WC) – kvalifikácia 6:1, 6:3
  • 11:00 – Ya Yi Yangová (Tpe – 8.) vs Mia Chudejová – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 12:30 – Adela Polakovičová (WC) vs Laura Svatíková (15.) – kvalifikácia 2:6, 1:6
  • 12:30 – Veronika Bokorová (Aut) vs Katarína Kužmová (10.) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 12:30 – Emma Tóthová vs Linda Klimovičová (Cze – 9.) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 14:00 – Nikola Daubnerová vs Denisa Hindová (Cze – 12.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 10:8
  • 14:00 – Mia Mayerová (Alt) vs Irina Balus – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 15:30 – Martina Marušinová vs Tess Sugnauxová (Sui – 11.) – kvalifikácia 6:7, 6:7
  • 15:30 – Tereza Smitková (Cze – 2.) vs Nina Vargová (WC) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 17:00 – YeXin Maová (Chn – 1.) vs Sára Šarinová (WC) – kvalifikácia 6:4, 6:0

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 10:00 – Nina Šimonová vs Tasha Cacciatová (Ita – 14.) – kvalifikácia 6:3, 6:4

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 2 =