Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TASR/AP - Michel Euler)

Slováci v akcii: Pondelok 19. júl

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví 20 slovenských zástupcov.


Horanský v Umagu o hlavnú

Filipa Horanského čaká dnes boj o postup do hlavnej súťaže, vo finále kvalifikácie narazí na nasadenú dvojku Srba Milojeviča.

V Gstaade Molčan aj Kovalík

V horskom prostredí vo švajčiarskom Gstaade sa predstaví Alex Molčan, ktorého v prvom kole čaká švédsky tenista Mikael Ymer a Kovalík vyzve francúzskeho búrliváka Paireho.

Schmiedlová a Kučová v Poľsku

Anna Karolína Schmiedlová sa po osemfinálovom vypadnutí v Budapešti presúva do Poľska, kde v úvodnom kole narazí na päťku pavúka Blinkovovú. Okrem Schmiedlovej tu bude štartovať aj Kučová, ktorú čaká domáca U. Radwanská.

Lacko naďalej v USA

Lukáš Lacko sa po trávnatej časti sezóny presúva na americké betóny, v Cary ho čaká súboj proti Dánovi Torpegaardovi.

Na ITF okruhu sa predstaví 14 slovenských zástupcov, držíme palce!



ATP Umag (481 270 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

ATP Gstaad (481 270 EUR, antuka vonku) – Švajčiarsko

  • 14:30 – Mikael Ymer (Swe) vs Alex Molčan – 1. kolo – zrušené, Molčan nenastúpil
  • 15:00 – Jozef Kovalík vs Benoit Paire (Fra – 6.) – 1. kolo 3:6, 6:7(2)

WTA Gdyňa (235 238 EUR, antuka vonku) – Poľsko

Challenger Cary (52 080 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 23:00 – Mikael Torpegaard (Den) vs Lukáš Lacko (5.) – 1. kolo 6:4, 6:2

M25 Kottingbrunn (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Miloš Karol vs Kris Krawcewicz (Aut – 15.) – kvalifikácia 6:4, 6:4
  • 10:00 – Taiyo Yamanaka (Jpn – 7.) vs Michal Novanský – kvalifikácia 7:5, 4:6, 11-9
  • 11:30 – Toby Martin (Gbr – 5.) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 6:3, 6:7(4), 10-8
  • 11:30 – Jakub Krošlák vs Peter Makk (Hun – 9.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 6-10
  • 13:00 – Santiago Giamichelle (Arg) vs Lukáš Palovič (10.) – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 13:00 – Gregor Hausberger (Aut – WC) vs Samuel Puškár (11.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 10:7
  • 13:00 – Tadeáš Paroulek (Cze – 4.) vs Lukáš Pokorný – kvalifikácia 6:2, 6:4

W60 Olomouc (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Nina Vargová (WC) vs Eszter Mériová – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 11:30 – Ipek Ozová (Tur – 7.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 6:2, 6:4
  • 11:30 – Ingrid Vojčináková vs Manca Pislaková (Slo) – kvalifikácia 6:1, 2:6, 10-6

W25 Kyjev (25 000 USD, antuka vonku) – Ukrajina

  • 11:00 – Lissi Kubreová (Est – 6.) vs Victoria Chramcová – kvalifikácia 6:4, 6:1
  • 11:30 – Linda Salviová (Ita) vs Yvonna Žuffová (7.) – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 12:30 – Timea Jarušková (3.) vs Laura Boehnerová (Ger) – kvalifikácia 6:1, 6:2

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Anna Karolína Schmiedlová

Schmiedlová proti 15-ročnej súperke musela odvracať črtajúcu sa senzáciu: Na turnaji v Ostrave zabojuje o hlavnú súťaž!

OSTRAVA – Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila na halovom turnaji v Ostrave do finále …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

thirteen − five =