Norbert Gombos
Norbert Gombos (Foto: TASR - Martin Baumann)

Slováci v akcii: Pondelok 14. novembra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví až dvadsiatka slovenských zástupcov.


Do úvodného kola halového podujatia vo fínskych Helsinkách nastúpi Norbert Gombos, ktorý bude plniť rolu turnajovej štvorky.

Okrem toho bude v kvalifikáciách na slabšie dotovaných podujatiach v hre ďalšia 19 našich, držíme palce!



ATP Challenger Helsinki (67 960 EUR, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 16:00 – Norbert Gombos (4.) vs Mattia Bellucci (Ita) – 1. kolo 6:4, (3)6:7, 1:6

M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:15 – Lance Amaury Lage Castelán (Mex) vs Tomáš Lánik (16.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 12:30 – Michal Novanský (7.) vs Anthony Wright (Gbr) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W60 Bratislava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:30 – Freya Christieová (Gbr – 3.) vs Salma Drugdová (WC) – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 12:00 – Anika Jašková vs Laura Cíleková (WC) – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 12:00 – Karolina Kozaková (Sui) vs Eszter Mériová (12.) – kvalifikácia (6)6:7, 0:6
  • 12:00 – Tereza Smitková (Cze – 7.) vs Katarína Kužmová (WC) – kvalifikácia 3:6, 6:4, 9:11
  • 16:00 – Renáta Jamrichová (WC) vs Dominika Šalková (Cze) – kvalifikácia 7:5, 6:1

W60 Meitar (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Izrael

  • 12:30 – Sebastianna Scilipotiová (Sui – 5.) vs Mia Chudejová (14.) – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 12:30 – Radka Zelníčková (4.) vs Arina Solomatinaová (Kgz – 12.) – kvalifikácia 7:5, 7:6(5)

W25 Funchal (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 13:30 – Juliette Mazzoniová (Fra – 6.) vs Karolína Krajmer (10.) – kvalifikácia 0:6, 3:6



W25 Heraklión (25 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 12:00 – Anastasiya Konstantinovna Sobolevová (Ukr – 7.) vs Nina Šimonová – kvalifikácia 6:1, 6:0
  • 12:00 – Athina Pittaová (Gre) vs Stella Kovačičová (14.) – kvalifikácia 6:1, 6:2

W25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Nahia Berecoecheaová (Fra) vs Barbora Matúšová (7.) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 11:00 – Karolína Mráziková vs Rebeka Antalová (Rou) – kvalifikácia 3:6, 1:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:30 – Ananya Vartaková (Gbr) vs Mia Mayerová (9.) – kvalifikácia 2:6, 1:6

W15 Solarino (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Taliansko

  • 11:30 – Noemi Babíková (4.) vs Marta Gigliová (Ita) – kvalifikácia 6:0, 6:1

W15 Waco (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 19:00 – Martina Okálová (3.) vs Gianna Pieletová (Usa) – kvalifikácia
  • 20:00 – Vanda Vargová (8.) vs Danielle Tuhtenová (Can – WC) – kvalifikácia

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Gilbert Soares Klier Junior

Ďalší tenisový dopingový hriešnik: Mladý olympijský medailista spoznal svoj trest

RIO DE JANEIRO – Brazílsky tenista Gilbert Soares Klier Junior dostal zákaz činnosti na 12 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 + 13 =