Filip Horanský
Filip Horanský (Foto: TASR - Pavel Neubauer)

Slováci v akcii: Nedeľa 4. septembra

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví až 26 slovenských zástupcov.


US Open juniori (tvrdý povrch vonku) – Spojené štáty americké

  • 17:00 – Branko Djurič (Srb) vs Peter Naď – 1. kolo 6:1, 2:6, 2:6
  • 17:00 – Mia Sláma (Usa) vs Nina Vargová – 1. kolo 0:6, 6:7(5)
  • 20:00 – Raquel González Vilarová (Esp) vs Renáta Jamrichová (Q) – 1. kolo 2:6, 6:3, 6:4
  • 21:30 – Nikola Daubnerová (6.) vs Clervie Ngounoueová (Usa) – 1. kolo 6:3, 3:6, 1:6

Challenger Tulln (90 280 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 15:00 – Filip Horanský (3.) vs Alexander Erler (Aut) – kvalifikácia 3:6, 6:3, 6:2
  • 15:00 – Lukas Krainer (Aut – WC) vs Lukáš Klein (9.) – kvalifikácia (5)6:7(5), (4)6:7

M25+H Bagneres-de-Bigorre (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Francúzsko

  • 16:30 – Liam Branger (Fra – 8.) vs Vladimír Kravec – kvalifikácia 6:1, 6:3

M25 Maribor (25 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 09:30 – Pavel Gula vs Artem Mazur (Ukr) – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 15:00 – Vito Horvat (Cro) vs Peter Kučera – kvalifikácia 6:1, 3:6, 12:14

M15 Budapešť (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Maďarsko

  • 09:30 – Piotr Czaczkowski (Pol) vs Jakub Kaťuch (12.) – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 11:00 – Samuel Puškár (2.) vs Eric Morris (Usa) – kvalifikácia 6:2, 3:6, 10:5
  • 11:00 – Botond Kišantal (Hun – WC) vs Matej Gálik (15.) – kvalifikácia 2:6, 6:7
  • 14:00 – Noel Pall (Hun – WC) vs Jakub Krošlák (13.) – kvalifikácia 0:6, 3:6
  • 14:00 – Adam Jones (Gbr – 4.) vs Radovan Michalík – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 15:30 – Mattias Southcombe (Gbr – 6.) vs Alfréd Almási – kvalifikácia 6:4, 6:4

M15 Konstanca (15 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 15:00 – Peter Samoši vs Vladimir Filip (Rou – 14.) – kvalifikácia 0:6, 3:6



W25 Frýdek-Místek (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Vendula Marečková (Cze) vs Patrícia Hlinková – kvalifikácia 3:6, 6:4, 13:11
  • 10:00 – Natália Schwarcová vs Veronika Bokorová (Aut) – kvalifikácia 1:6, 1:6
  • 10:00 – Lucia Krivosudská vs Anna Grossová (Aut) – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 11:00 – Terézia Baraniaková vs Barbora Dropplerová (Cze) – kvalifikácia 5:7, 5:7
  • 11:00 – Kristína Mráziková vs Vladimíra Pavlíková – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Žofia Čuboňová vs Marie Svozilová (Cze) – kvalifikácia 7:6, 6:3
  • 11:00 – Kristýna Damašková (Cze) vs Karin Maria Handiaková – kvalifikácia 6:2, 3:0 a skreč. Handiaková
  • 12:00 – Victoria Chramcová vs Gabriela Škrabalová (Cze – WC) – kvalifikácia 4:6, 1:6

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 14:00 – Ji Eun Lee (Kor – 4.) vs Klára Sameliaková – kvalifikácia 3:6, 4:6

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Rebecca Šramková, W60 Trnava

Slováci v akcii: Pondelok 5. decembra

BRATISLAVA – Dnešný deň bude v akcii 15 slovenských zástupcov. M15 Trnava (15 000 USD, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 5 =