Tereza Mihalíková
Tereza Mihalíková (Foto: TASR/AP - Vincent Thian)

Slováci v akcii: Nedeľa 29. august

BRATISLAVA – Posledný deň v týždni sa na súťažných kurtoch predstaví až 19 slovenských zástupcov.


M25 Říčany (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:00 – Jakub Kaťuch vs Martin Beneš (Cze) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 12:30 – Adam Kozler (Cze) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 7:6, 6:1
  • 14:00 – Juraj Maxa vs Caspar Schuetze (Ger – 7.) – kvalifikácia 0:6, 0:6

W60 Praha (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:30 – Nikola Novotná (Cze) vs Anika Jašková (WC) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 11:30 – Zuzana Zlochová (4.) vs Tina Cvetkovičová (Slo) – kvalifikácia
  • 15:00 – Funa Kozakiová (Jpn) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 15:00 – Victoria Chramcová vs Anastasia Detiucová (11.) – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 15:00 – Laura Bérešová vs Valeriya Strakhovová (Ukr – 9.) – kvalifikácia 0:6, 2:6



W25 Viedeň (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:30 – Karolína Nováková vs Terézia Baraniaková (WC) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 09:30 – Veronika Bokorová (Aut) vs Sara Suchánková – kvalifikácia 6:1, 7:5
  • 09:30 – Katarina Sopkova (Aut) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 11:00 – Ivana Kopšová vs Zuzana Sopkova (Aut) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 10:8
  • 11:00 – Tereza Mihalíková (5.) vs Emilie Eldeová (Nor) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 11:00 – Maria Sara Popaová (Rou) vs Eszter Mériová (14.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 12:00 – Mia Chudejová vs Shachf Liebermanová (Isr) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 12:00 – Viktoria Kurzová (Aut) vs Vanda Vargová (WC) – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 12:00 – Elena Gemovičová (Srb) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 5:7, 4:6
  • 13:30 – Ioana Zvonaruová (Rou) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 13:30 – Natália Slabá vs Zdena Šafářová (Cze) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 16:00 – Anna Turatiová (Ita – 1.) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 16:00 – Adriana Rajkovičová (Cro) vs Eszter Mériová (14.) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 11:9
  • 17:00 – Tereza Mihalíková (5.) vs Ivana Kopšová – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 17:00 – Vanda Vargová (WC) vs Dia Jevtimovová (Bul – 9.) – kvalifikácia 1:6, 7:6, 7:10
  • 17:00 – Maria Fernanda Herazo Gonzalezová (Col – 6.) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 17:00 – Alexandra Osborneová (Aus – 7.) vs Mia Chudejová – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 17:00 – Natália Slabá vs Alana Parnabyová (Aus – 10.) – kvalifikácia 6:4, 6:3

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Michail Kukuškin

VIDEO 33-ročný Kukuškin odvrátil štyri mečbaly a poslal Kazachstan do vedenia: Spasí Srbov Djokovič?

MADRID – Tenisti Kazachstanu vedú vo štvrťfinálovom súboji finálového turnaja Davisovho pohára nad Srbskom 1:0. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 1 =