Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TASR/AP - Thibault Camus)

Slováci v akcii: Nedeľa 21. augusta

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví až 24 našich zástupcov.


Schmiedlová v Kanade, Karol v Prahe

V kanadskom Granby odštartuje svoju púť Anna Karolína Schmiedlová, v kvalifikácii na challengerové podujatie v Prahe sa predstaví Miloš Karol.

Pokorný o dve víťazné trofeje

Lukáš Pokorný v Rakúsku zabojuje o víťazné double, keď ho čaká finálový duel tak v singli ako aj vo štvorhre.

Okrem toho bude v hre ďalších 21 našich zástupcov.

Držíme palce!



WTA Granby (251 750 USD, tvrdý povrch vonku) – Kanada

  • pondelok 00:30 – Anna Karolína Schmiedlová vs Daria Savilleová (Aus – 9.) – 1. kolo 3:6, 3:6

ATP Praha challenger (32 160 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 09:00 – Miloš Karol (Alt) vs Tristan Lamasine (Fra – 12.) – kvalifikácia 2:6, 3:6

M25 Poznaň (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Mikolaj Plenkiewicz (Pol) vs Pavel Gula – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 13:00 – Peter Kučera vs Zdeněk Děrkas (Cze) – kvalifikácia 2:6, 1:6
  • 13:00 – Ivo Verčík vs Ali Mirzakhani (Ger) – kvalifikácia 6:4, 6:1
  • 14:30 – Peter Samoši vs Michal Matuszewski (Pol) – kvalifikácia 0:6, 4:6
  • 14:30 – Filip Bojko (Pol) vs Ján Osuský – kvalifikácia 6:0, 6:0

M15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Lukáš Pokorný vs Timo Stodder (Ger – 2.) – finále 2:6, 3:6
  • 13:00 – Lukáš Pokorný/Timo Stodder (Ger – 1.) vs Jan Dimitrijevič (Slo)/Maj Premzl (Slo) – finále 6:4, 6:2
  • 11:00 – Nicolas Hollender (Arg) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 6:7, 4:6
  • 11:00 – Gino Romano (Arg) vs Jakub Kaťuch (8.) – kvalifikácia 7:5, 7:6
  • 13:00 – Alen Rogić Hadzalić (Cro – 2.) vs Alfréd Almási – kvalifikácia
  • 13:00 – Adam Blecha (Cze) vs Jakub Krošlák (7.) – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 13:00 – Dušan Baranec vs Frederic Vogell (Sui) – kvalifikácia

M15 Celje (15 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 16:00 – Noa Vukadin (Cro) vs Radovan Michalík (10.) – kvalifikácia 4:6, 2:6



W25 Roehampton (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 14:30 – Katarína Strešnáková (6.) vs Anna Popescuová (Gbr) – kvalifikácia 6:2, 6:2

W15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Terézia Baraniaková vs Lucia Krivosudská – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 10:00 – Lara Diaz Zayasová (Arg) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 11:00 – Lisa Gruberová (Aut) vs Martina Okálová – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 12:00 – Lena Ramharterová (Aut) vs Klára Švorcová – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 12:00 – Kristína Mráziková vs Benedetta Ortenziová (Ita – 10.) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 13:00 – Ana Prso (Aus) vs Mia Mayerová – kvalifikácia
  • 15:00 – Natália Slabá vs Natalija Seničová (Srb – 9.) – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 15:00 – Noemi Babíková vs Costanza Traversiová (Ita – 7.) – kvalifikácia 7:5, 3:6, 3:10

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + 18 =