Serena Williamsová, Olympia Williams
Serena Williamsová s dcérkou Olympiou (Foto: Instagram - Serena Williamsová)

Serena s dcérkou sa postarali o ďalší virálny hit: Roztomilé karaoke VIDEO dostane aj vás

BRATISLAVA – 39-ročná americká legenda Serena Williamsová si aj mimo súťažných tenisových kurtov užíva rodinnú pohodičku po boku roztomilej dcérky.


Virálny hit

Po odstúpení z druhého kola Roland Garros sa rozhodla dať fyzicky do poriadku a zjavne jej k regenerácii pomáha aj čas strávený s Olympiou. S trojročnou dcérkou opäť pobavila fanúšikov, od ktorých sa dočkala množstva pozitívnych reakcií a jej nové video sa stalo virálnym hitom.

Serena zverejnila roztomilé chvíle strávené s Olympiou, keď si sympatická dvojka užíva svoju karaoke reláciu. V tej zazneli aj piesne z detského televízneho seriálu Paw Petrol a roztomilá dvojka roztopila srdcia mnohých fanúšikov.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jam sessions with @olympiaohanian

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Prihlásila ju na hodiny tenisu

Tí ale od maličkej Olympie očakávajú, že sa vydá po šľapajách rekordnej 23-násobnej grandslamovej šampiónky a bude z nej ďalšia tenisová hviezda. Rodáčka z Floridy už pred časom vyhlásila, že ju prihlásila na hodiny tenisu a aj vo viacerých príspevkoch na sociálnej sieti zdokumentovala, že dcérka je k tomuto športu vedená už od útleho detstva.Zaujímavosťou je, že základy s raketou ju neučí samotná americká šampiónka, ale touto úlohou bola poverená miestna trénerka, ktorá vôbec nevie o tom, že je to dcéra americkej legendy. „Pani vôbec netuší, že je to moja dcéra. Takže uvidíme, ako to pôjde,“ uviedla pred časom Serena.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

VIDEO Britská tenistka hlási veľký comeback: Návrat som vôbec nečakala, priznáva

LONDÝN – Britská tenista Laura Robsonová patrí k najväčším smoliarkam na okruhu WTA. Od roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve − 1 =