piatok , 3 apríla 2020
Tenisový Svet / Australian Open / Schnur: „Federer a Nadal sú sebeckí“
Foto: Twitter/ ATP Tour

Schnur: „Federer a Nadal sú sebeckí“

MELBOURNE – Kanadský tenista Brayden Schnur, ktorý bojuje tento týždeň v kvalifikácii Australian Open, skritizoval Švajčiara Rogera Federera a Španiela Rafaela Nadala.

Kanaďan patrí medzi hráčov, ktorí ťažko zvládajú smog v Melbourne. „Najväčší rozdiel, keď hráte v dyme, je v tom, že vám po piatich minútach vyschne v hrdle a začnú vám horieť pľúca. Hoci si dáte dúšok vody, stále cítite, že máte sucho v hrdle a škriabe vás v ňom. Nemyslím si, že sme mali ísť pred druhou hodinou na kurt,“ povedal pre kanadskú televíziu CBC Schnur, ktorý včera postúpil cez Rakúšana Sebastiana Ofnera do 2. kola eliminácie.

Stotretí muž sveta si myslí, že by na organizátorov mali vyvinúť tlak elitní hráči: „Musí to prísť od top hráčov. Roger (Federer) a ‚Rafa‘ sú trochu sebeckí, keď myslia len na seba a svoje kariéry. Keďže sú takmer na konci, všetko, na čo myslia, je, aký odkaz po nich zostane. Neuvažujú o športe ako takom a nesnažia sa spraviť, čo je preň správne. Títo hráči pritom musia vystúpiť.“O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Podivná vojna – v Rakúsku sa bijú cez médiá Thiem a Bresnik

VIEDEŇ – Günther Bresnik, uznávaný rakúsky kouč, ktorý roky dohliadal na rozvoj svojho krajana Dominica …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 4 =